Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera The Division 2 najpóźniej w marcu

W planach Ubisoftu tajemnicza gra.

Z raportu finansowego udostępnionego przez Ubisoft wynika, że The Division 2 - kontynuacja sieciowej strzelanki - zadebiutuje w trakcie fiskalnego roku 2018/2019, a więc najpóźniej w marcu.

Niewykluczone, że tytuł ukaże się pod koniec roku, choć Ubisoft mógł zaplanować premierę na wiosnę - pierwsza część serii zadebiutowała właśnie 8 marca.

W dokumencie wspomniano także o The Crew 2 (z premierą 29 czerwca 2018) i niezapowiedzianym tytule wysokobudżetowym. Więcej informacji na temat ostatniej produkcji poznamy zapewne podczas zbliżających się targów E3. Ubisoft przewiduje, że wspomniane gry w ciągu roku osiągną łączną sprzedaż na poziomie 19 milionów egzemplarzy.

Więcej informacji usłyszymy na E3

Podczas konferencji z inwestorami, przedstawiciele francuskiej firmy poinformowali, że nie chcą powtórzyć błędów z pierwszej części strzelanki. The Division 2 ma mieć więcej zawartości od momentu debiutu, a także otrzymywać regularne aktualizacje z nowymi atrakcjami. Gra zaoferuje też lepsze zakończenie (dzięki, GamingBolt).

Drugą część serii zapowiedziano w marcu, sygnalizując pojawienie się tytułu na E3. Za projekt odpowiadają twórcy oryginału ze studia Massive Entertainment. Gra powstaje na zaktualizowanej wersji silnika Snowdrop.

Według nieoficjalnych informacji, nad The Division 2 pracuje ponad 1000 osób. Oznaczałoby to, że gra jest jedną z największych produkcji Ubisoftu, biorąc pod uwagę liczbę zaangażowanych pracowników.

Read this next