Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division otrzyma dziś największą łatkę w historii gry

Jest też darmowy weekend.

Ubisoft poinformował, że sieciowa strzelanka The Division wzbogaci się dzisiaj o największą w historii aktualizację na PC, PS4 i Xbox One, oznaczoną numerem 1.8.

Jedną z najważniejszych nowości jest West Side Pier, czyli całkiem nowy obszar mapy, dostępny dla wszystkich graczy w dwóch wprowadzanych trybach: Resistance oraz Skirmish.

The Division nadal może liczyć na wsparcie

Lokację podzielono na dwie strefy: Piers North oraz Piers South. Do tego nowa kryjówka dla Agentów - razem z hubem społecznościowym - system dynamicznego odradzania przeciwników czy nowe zadania.

Wspomniane Skirmish to potyczki dla dwóch czteroosobowych zespołów. Wygrywa zespół, który zabije najwięcej wrogów w określonym czasie. Jeśli o sieciowej rywalizacji mowa, to podniesiono także maksymalny poziom w PvP, z 40. na 99.

Resistance to tryb PvE, a więc przeznaczony do rywalizacji z przeciwnikami sterowanymi sztuczną inteligencją. Mamy do czynienia z wariacją na temat popularnych opcji Hordy, więc zadaniem jest jak najdłuższe przetrwanie ataków kolejnych fal przeciwników.

Inną nowością są stacje optymalizowania broni, gdzie gracze będą mogli usprawniać statystyki posiadanego oręża za pomocą wirtualnej waluty.

Pełna lista zmian i nowości obejmuje także detale na temat gruntownego przebalansowania broni i umiejętności, nowe egzotyczne elementy wyposażenia i zestawy, odświeżenie interfejsu oraz rozgrywki - jak zmniejszenie o połowy szansy na trafienie krytyczne przy strzelaniu „z biodra”.

Zobacz na YouTube

Jednocześnie poinformowano, że w najbliższy czwartek - 7 grudnia - rozpocznie się darmowy weekend z grą na PC, PS4 i Xbox One. Potrwa do 10 grudnia. Nie jest to pierwsza inicjatywa tego typu w historii gry, lecz teraz sprawdzimy także wszystkie dodatki DLC.

Te rozszerzenia - Underground, Survival oraz Last Stand - będą dostępne bez dodatkowych opłat również dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry, do 5 do 10 grudnia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Tom Clancy's The Division

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze