The Division - Misja fabularna: Rosyjski konsulat

Zadanie główne, w którym zdobywamy informacje o wirusologu.

W celu rozpoczęcia misji udaj się dystryktu Murray Hill, a następnie skieruj się w stronę znacznika. Zadanie jest związane ze skrzydłem medycznym, a twoim celem będzie oczyszczenie rosyjskiego konsulatu i zdobycie danych wywiadowczych.

Sugerowany poziom doświadczenia - 27

141

Po wejściu na teren konsulatu rusz przed siebie, a w okrągłym holu już przygotuj się na pierwszą potyczkę ze sporą ilością wrogów (obrazek powyżej). Ostrzeliwuj ich cierpliwie zza osłony, nie szarżując, ponieważ nie skończy się to zbyt dobrze. Dobrą metodą może być wejście na schody z lewej, skąd będziesz miał lepsze pole widzenia na rywali.

142

Po oczyszczeniu pierwszej lokacji ruszaj dalej. W wąskim korytarzu natkniesz się na kolejne duże zgrupowanie przeciwników. Przebijaj się przez kolejne pomieszczenia, aż dotrzesz do serwerowni. Zajmij dogodną pozycję i rozpocznij ostrzeliwać rywali (obrazek powyżej). Warto skorzystać z okolicznej drabiny, aby zająć dogodniejszą pozycję na podwyższeniu, tym bardziej, że po rozprawieniu się z rywalami i skorzystaniu z komputera na środku sali, do lokacji wkroczy druga fala wrogów.

143

Załatw wszystkich, po czym opuść pomieszczenie, a w kolejnym zlokalizuj laptopa (obrazek powyżej), przy pomocy którego otwórz drzwi przed sobą. Przejdź przez nie i kontynuuj marsz.

144

W końcu trafisz do westybulu, gdzie zacznij strzelać do przeciwników na schodach (obrazek powyżej). Zejdź na dół i przygotuj się do stoczenia kolejnej ciężkiej bitwy z przeciwnikami w sąsiedniej lokacji. Po tym, jak przez nią przejdziesz kieruj się korytarzami do biblioteki. Tutaj natkniesz się na następną dużą grupą wrogów.

145

Rozpocznij walkę i przygotuj się na odparcie kolejnych rywali, którzy z czasem pojawią się na piętrze. Uważaj zwłaszcza na opancerzonego przeciwnika z tarczą. Nie ostrzeliwuj go od przodu (chyba, że dasz radę trafić w głowę), tylko staraj się go obejść i ostrzelać wybuchowy plecak z tyłu (obrazek powyżej), co ułatwi ci dalsze starcie. Po walce zejdź na dół i po otrzymaniu komunikatu skorzystaj z laptopa, który otworzy tajne przejście w bibliotece.

146

Skorzystaj z klatki schodowej, aby wyjść z budynku na wolną przestrzeń. Po drodze uzupełnij zapasy, ponieważ czeka cię tu ostatnie starcie. Na początek musisz zmierzyć się z kilkoma rywalami oraz dwoma snajperami czającymi się w dalszej części lokacji - możesz ostrzeliwać ich ze snajperki (obrazek powyżej) lub korzystając z osłon podbiec bliżej i ostrzelać z karabinu oraz obrzucić granatami.

147

Następnie na niebie pojawi się śmigłowiec z kilkoma zwykłymi rywalami oraz bossem - Szerszeniem. Załatw wrogów, po czym ustaw się za murkiem i ostrzeliwuj wroga z dystansu (obrazek powyżej). Oczywiście wychylaj się, kiedy ten nie prowadzi ognia i w miarę możliwości wspomagaj się granatami. Nie warto korzystać z wieżyczek, ponieważ przeciwnik będzie je hakował i zaczną ostrzeliwać ciebie. Uważaj też na rzucane przez niego inteligentne ładunki, które będą za tobą podążać i wybuchać - w tym przypadku musisz szybko wykonywać uskoki na bok. Kontynuuj ostrzeliwanie rywala nie wychylając się za bardzo ze swojej kryjówki, a po jego śmierci przeszukaj ciało, co zakończy misję.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Zgromadzenie ogólne

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami