The Division - Misja fabularna: Mieszkanie Amhresta

Zadanie główne, w którym zdobywamy ważne materiały śledcze.

Aby rozpocząć misję skieruj się do dystryktu Clinton na północ od bazy operacyjnej. Uwaga - przed przystąpieniem do zadania polecamy zaopatrzyć się w karabin snajperski, który okaże się bardzo przydatny pod koniec misji.

Sugerowany poziom doświadczenia - 14

087

Po dotarciu na teren misji przejdź przez zniszczony mur i zacznij walkę z przeciwnikami na podwórzu. Po zabezpieczeniu terenu wejdź do budynku z lewej, przejdź przez korytarz i zacznij ostrzeliwać rywali na kolejnym podwórzu. Uważaj, ponieważ oprócz zwykłych wrogów po chwili pojawi się silnie opancerzony rywal z miotaczem ognia (obrazek powyżej). Jeśli chcesz ułatwić sobie z nim walkę, to ostrzeliwuj wybuchowe zbiorniki przy jego pasie. Gdyby zaczął się do ciebie zbliżać, to wycofuj się na poprzednie podwórze i tam kontynuuj walkę.

088

Kiedy się z nim rozprawisz uważaj jeszcze na snajpera, którego najlepiej załatwić przy pomocy karabinu snajperskiego. Przejdź przez oczyszczony teren i wejdź do budynku przez przejście z prawej. Przejdź przez wszystkie pomieszczenia, a po wyjściu na zewnątrz przygotuj się do starcia z kolejną grupą rywali (obrazek powyżej).

089

Następnie wejdź na schody przeciwpożarowe znajdujące się na końcu lokacji. Wejdziesz na nie wdrapując się po ceglanej ścianie z prawej (obrazek powyżej). Wchodź na kolejne piętra, aż dotrzesz do otwartego okna, przez które wejdź do mieszkania.

090

Wyjdź na klatkę schodową, schodami udaj się na górę i wejdź do mieszkania Amhresta. Za kanapą z prawej znajdziesz torbę (obrazek powyżej), którą przeszukaj. Kiedy skończysz opuść mieszkanie przez okno z lewej.

091

Rusz przed siebie wchodząc na dachy kolejnych budynków. W pewnej chwili spotkasz sporą grupę przeciwników (obrazek powyżej), z którymi się rozpraw i kontynuuj.

092

Droga zaprowadzi cię do zniszczonej części budynku - zejdź na dół i rusz przed siebie uzupełniając zapasy w skrzyni z lewej. Następnie wejdź po schodach na górę, podejdź do okna i przygotuj się na dość ciężki starcie z przeciwnikami. Czeka cię walka z dużą ilością wrogów z miotaczami ognia, granatami i snajperami. Najlepiej ostrzeliwać ich zza wspomnianego okna (obrazek powyżej). Jeśli wyjdziesz na teren z rywalami będą mieli większe możliwości pozbawienia cię życia. Gdyby jacyś wrogowie weszli do budynku, to wycofaj się w głąb korytarza i eliminuj ich w momencie, kiedy wbiegają na schody.

093

Oprócz ostrzeliwania wrogów z miotaczami ognia i granatami, w pierwszej kolejności staraj się eliminować snajperów w budynku naprzeciwko. Kiedy tylko zobaczysz błysk lunety ukrywaj się, wyciągaj karabin snajperski i odpowiadaj ogniem (obrazek powyżej). Warto przy tym rozstawiać wieżyczkę na podwyższeniu przy oknie, która skutecznie będzie wspomagać cię w walce.

094

Pamiętaj, że musisz działać szybko, ponieważ kiedy na niebie pojawi się śmigłowiec rozpocznie się kilkuminutowe odliczanie, w trakcie którego musisz przekazać na jego pokład zdobyte materiały. Dlatego odpieraj wrogów tak długo, aż nastąpi nieco dłuższa przerwa w atakach. Wtedy zeskocz lub zbiegnij szybko na dół, przebiegnij przez zniszczoną część lokacji i zamontuj materiały na linie śmigłowca (obrazek powyżej).

095

Następnie błyskawicznie się wycofaj do budynku i znów zajmij pozycję przy oknie. Po drugiej stronie pojawi się boss - Rogan, bardzo wytrzymały i niebezpieczny snajper. Kiedy ma przerwę w strzelanie, wychylaj się i szybko oddawaj kilka celnych strzałów (obrazek powyżej). Kontynuuj, aż się z nim rozprawisz.

096

Jednocześnie miej na uwadze dwóch silnych wrogów, którzy pojawią się na dole. Najlepiej przystopować ich wieżyczkę, a gdyby weszli do budynku, to wycofaj się na koniec korytarza i ostrzeliwuj ich, kiedy będą wchodzić na górę (obrazek powyżej). Po ich załatwieniu przeszukaj okolicę i opuść teren misji, kończąc ją w ten sposób.

Następnie: The Division - Misja fabularna: Akademia policyjna

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami