The Division - Misja fabularna: Odbijanie Brooklynu

Pierwsze poważne wyzwanie, w którym wykonamy kilka zadań dodatkowych.

Po wybraniu umiejętności w swojej pierwszej bazie operacyjnej porozmawiaj z Hanzemem stojącym przy laptopie. Dzięki temu na mapie pojawi się kilka misji pobocznych, które będziesz musiał wykonać. Przy okazji zapoznasz się z zadaniami dodatkowymi.

Zadanie: Uratuj cywilów

Udaj się do znacznika misji, który znajduje się na południowym zachodzie Brooklynu. Okaże się, że w celu dotarcia do cywilów musisz przejść przez tunele.

006

Aby się do nich dostać skieruj się w stronę wejścia do tuneli i otwórz drzwi przy pomocy mechanizmu z prawej (obrazek powyżej). Wejdź do tuneli i skieruj się do ich końca. Następnie wejdź do pomieszczenia z prawej i udaj się na górę po drabinie.

007

Po wyjściu na górę ukryj się za murkiem i rozpocznij ostrzeliwanie przeciwników przed wejściem (obrazek powyżej). Kiedy się z nimi uporasz wejdź do budynku i otwórz drzwi z lewej, gdzie znajdziesz przetrzymywanych zakładników. Po zdobyciu nagrody przeszukaj jeszcze torbę leżącą w narożniku z lewej.

Zadanie: Odzyskaj zapasy żywności

Skieruj się w stronę wskaźnika wskazującego cel. Okaże się, że prowadzi on na ogrodzony plac. Zlokalizuj bramę na południowym zachodzie i przejdź przez nią.

004

Udaj się w lewo i przejdź przez siatkę (obrazek powyżej), po czym przyjrzyj się przestępcy rozmawiającemu z innym człowiekiem. Namierz go i rozpraw się z nim kilkoma strzałami, po czym przeskocz przez bramę i przeszukaj ciało, przy którym znajdziesz kolejne wskazówki.

005

Przejdź przez bramę i kieruj się na wschód. W pewnej chwili zobaczysz wśród aut kilku przeciwników. Stań za osłoną i rozpocznij ich ostrzeliwanie (obrazek powyżej). Po zabezpieczeniu terenu podejdź do zapasów wskazywanych przez wskaźnik. Zaznacz je i ukryj się, ponieważ za chwilę zaatakuje cię kilku przeciwników. Rozpraw się z nimi, szybko przeskakując między zasłonami, jeśli okaże się to niezbędne.

Następnie wejdź do zaznaczonego magazynu i oznacz drugą partię paczek z żywnością, dzięki czemu wypełnisz cele tej misji pobocznej.

Zadanie: Odzyskaj zapas morfiny

Skieruj się na teren na południowym zachodzie, który zostanie zaznaczony na twojej mapie. Na miejscu okaże się, że to parking, gdzie kilku zbirów przechwyciło zapas morfiny.

008

Ustaw się za osłoną i rozpraw się z nimi - możesz ich ostrzeliwać albo posłać celnie ładunek wybuchowy lub granat. Kiedy z nimi skończysz podejdź do pojemników i oznacz je. Twoim celem będzie utrzymanie ich przez 1,5 minuty. Na mini mapie na czerwono, zostanie zaznaczony kierunek, z którego atakują przeciwnicy. Ukryj się i odpieraj ich ataki (obrazek powyżej).

Gdyby cię otoczyli, to szybko wycofaj się za kolejną osłonę. Po półtorej minucie dołączą do ciebie oddziały sojusznicze, z którymi bez problemu rozprawisz się z niedobitkami. Kiedy to nastąpi zadanie zostanie zakończone.

Po wypełnieniu trzech powyższych misji pobocznych wróć do Hazena przebywającego w kryjówce i złóż mu raport. W ten sposób ukończysz bieżące zadanie i odblokujesz kolejne - Oblężenie posterunku.

Następnie: The Division - Misja: Oblężenie posterunku

Powrót do spisu treści: The Division - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami