Parkour i walka w nowym gameplayu z Mirror's Edge Catalyst

Faith i gadżety.

Grę akcji Mirror's Edge Catalyst zapowiedziano podczas targów E3 2013, jednak dopiero w ubiegłym roku twórcy zaczęli zdradzać pierwsze szczegóły. Właśnie pojawiły się nowe informacje na temat parkouru i walki.

1

Studio EA DICE opublikowało na swojej stronie sporo konkretów na temat rozgrywki. Poruszanie się będzie polegało na płynnym wykonywaniu kolejnych akcji, generujących pęd.

W kryzysowych sytuacjach przyda się specjalna umiejętność, która nada przyspieszenia w wybranym kierunku. Gracze skorzystają również z szybkiego obrotu o 90 lub 180 stopni.

Pomocne mogą się okazać gadżety. Jednym z nich jest specjalna linka, która pozwoli w wybranych miejscach na szybkie pokonywanie przeszkód. W rękawicy Faith zaszyty jest natomiast zakłócacz, przydatny do niszczenia sił przeciwnika.

Podczas walki dostępne będą dwa typy ataków - szybkie oraz mocne ciosy. W trakcie potyczki Faith skorzysta z elementów otoczenia, napełniając specjalny pasek skupienia. Bohaterka będzie wtedy trudniejsza do trafienia.

Po osiągnięciu najwyższego stanu skupienia Faith otrzyma możliwość wyprowadzania niezwykle skutecznych ataków.

Mirror's Edge Catalyst miało się pierwotnie ukazać 23 lutego bieżącego roku. Premiera została jednak opóźniona do 24 maja. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami