Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 5-8)

Kontynuujemy szukanie sekretów i znajdziek w kolejnych misjach.

Podczas wykonywania każdej kampanii w grze możesz znaleźć po kilka przedmiotów kolekcjonerskich na każdej mapie. Na tej stronie znajdziecie lokalizację wraz ze zdjęciami wszystkich przedmiotów z czterech misji kampanii.

Uwaga! Sugerujemy korzystać z poniższego poradnika dopiero po ukończeniu danych misji. Poniższe opisy mogą zawierać spoilery!

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 5

Kontynuujemy zabawę w zbieranie sekretów. Na tej stronie zaczynamy od misji piątej.

#1 Tablet 54N

Tuż po rozpoczęciu misji, zamiast schodzić na dół na autostradę, podążaj drogą przez zarośla. Dotrzesz w ten sposób do pomarańczowego namiotu, w którym znajduje się tablet.

041

#2 Zestaw testowy skażenia

Po wejściu do budynku Coalescene, którego bronił APS, skręć w lewo i podążaj korytarzem, aż dotrzesz do wind. Pomiędzy nimi znajdziesz przedmiot kolekcjonerski.

042

#3 Materiał marketingowy Coalescene

Po zejściu na sam dół budynku, po walce z robotami, przeszukaj pomieszczenie niedaleko niebieskich schodów. Na małym stoliku znajduje się przedmiot kolekcjonerski.

043

#4 Kanister na biomateriały

Po tym jak Kane i Hendricks omówią znaczenie niebieskiego loga SP/CORVUS, wejdź przez nowo otwarte drzwi i skręć w lewo. Na podłodzie znajduje się kolejny element kolekcjonerski.

044

#5 Tablica elektroniczna

Po odkryciu martwych ciał, na których przeprowadzano eksperymenty, rozejrzyj się po pokoju. Na jednej z półek znajdziesz tablicę elektroniczną.

045

#6 Prototyp implantu BIN

Po wyjściu z zalanego pomieszczenia pełnego robotów zamkną się za graczem drzwi. Skręć w korytarz w prawo i podejdź do ekranu. Pod nim znajduje się prototyp implantu.

046

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 6

Czas na zebranie dalszych świecidełek - w tej misji także są ukryte przedmioty.

#1 Uszkodzony kamuflaż optyczny

Pierwszy przedmiot kolekcjonerski można znaleźć na końcu uliczki po lewej stronie od miejsca, w którym ta misja się zaczęła.

047

#2 Orchidea

Podczas misji będziesz musiał zeskoczyć na dół z dachu i przejść przez zabudowania świątynne, aby niedaleko samochodu z wieżyczką otworzyć pewne drzwi. Zanim to zrobisz, idąc od tamtego samochodu, przejdź przez mur a następnie skręć w lewo. Pośrodku krzaków znajdziesz orchideę, którą możesz zebrać.

048

#3 Robot wykrywający bomby RCXD

Po zabiciu wielkiego robota ASP przejdź przez dziurę w ścianie, którą ten utworzył. Na podłodze małego pomieszczenia leży przedmiot kolekcjonerski.

049

#4 Smoczy naszyjnik

Gdy podczas misji będziesz przedzierać się przez płonący budynek walcząc z robotami, jednym z ostatnich pomieszczeń, jakie odwiedzisz, będzie salon. Na cudem ocalałym stoliku znajduje się smoczy naszyjnik.

050

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 7

Choć kolekcjonerzy to osoby bardzo cierpliwe, nie traćmy czasu i przejdźmy do dalszych poszukiwań.

#1 Hełm KRN

Po spotkaniu z Kalilem, Kane i Hendricks staną przy jednym z komputerów. Wykorzystaj ten czas, aby się rozejrzeć. Przy komputerze naprzeciwko, znajduje się hełm KRN. Musisz stosunkowo blisko do niego podejść, aby HUD go wykrył.

051

#2 Rozbity wiraż

Po pierwszej walce z robotami i przeczyszczeniu pomieszczenia, wejdź po schodach na piętro wyżej. Przy znajdującym się tam komputerze znajduje się kolejny przedmiot kolekcjonerski.

052

#3 Plakat propagandowy KRN

Po opuszczeniu samochodu, gdy rozpocznie się druga bitwa z KRN, przejdź przez mur i skręć od razu w lewo. Na ceglanej ścianie znajdziesz plakat, który możesz zabrać.

053

#4 Miecz oficerski

Po wyjściu z pierwszej zrujnowanego budynku podczas drogi na plac Safiya, trzymaj się pomieszczeń po prawej stronie. W środku jednego z nich znajdziesz miecz leżący na jednej z półek.

054

#5 Fragment zniszczonego posągu

Po dotarciu na plac Hendricks będzie chciał, abyś pomógł mu w otwarciu wraku samolotu VTOL. Zanim to zrobisz, przeszukaj pomieszczenie na prawo od niego, a znajdziesz tam przedmiot kolekcjonerski.

055

#6 Butelka ze szkła trawionego

Ostatni przedmiot kolekcjonerski, jaki można zdobyć podczas tej misji, znajduje się na polu bitwy z kilkoma APS-ML. Wbiegnij do budynku z czerwonymi neonami, a następnie wejdź na pierwsze piętro. Niedaleko wind znajdują się dwie sofy, a pomiędzy nimi stolik ze szklaną buteleczką.

056

*

Przedmioty kolekcjonerskie - Misja 8

Ostatnia misja na tej stronie - czas na zebranie pozostałych przedmiotów.

#1 Łuska

Zaraz po przeniesieniu do drugiej wojny światowej, zaraz obok siebie zobaczysz ruchomą zbrojownię. Na prawo od niej znajduje się małe drewniane pomieszczenie, a w nim przedmiot kolekcjonerski na stoliku.

057

#2 Radiostacja polowa II WŚ

Podczas przedzierania się przez pole bitwy II Wojny Światowej trzymaj się lewej strony. Gdy dotrzesz do wieżyczki z karabinem maszynowym kontrolowanej przez Niemców, przeszukaj jej okolicę, a znajdziesz radiostację.

058

#3 Lornetka polowa

Po dotarciu do małego obozu, w którym znajdują się czarne wilki, skręć w lewo. Na jednej ze skrzyń znajdziesz lornetkę, którą możesz zebrać.

059

#4 Rosyjski kompas polowy

Po powrocie na pole bitwy, trzymaj się lewej strony, aż dotrzesz do dwupiętrowego budynku. Wejdź przez dziurę w ścianie po czym wespnij się na górę po schodach. Na jednej ze skrzyń znajduje się przedmiot kolekcjonerski.

060

#5 Czapka rosyjska

Nadal trzymaj się lewej strony pola bitwy. Zanim fabuła zmusi cię do wejścia do jednego z budynków przez wyrwę w ścianie, powinieneś natrafić na mały magazyn z czapką w środku.

061

#6 Płyta gramofonowa Wagnera

Ostatni przedmiot kolekcjonerski w tej misji znajduje się na piętrze budynku po prawej stronie pola bitwy, do którego możesz dostać się wspinając po ścianie.

062

Następnie: Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 9-11)

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami