Call of Duty: Black Ops 3 - Misja 11: Życie

Wyruszamy powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji.

Ostatnia misja przenosi głównego bohatera do miasta Zurich. Na ulicach toczą się walki ludzi z robotami, które zamiast strzec miasta, są zmuszane przez Hendricksa do atakowania wszystkich ludzi.

Dokonaj szturmu na budynek centrali Coalescence

Wejdź na plac budynku Coalescence

Podążaj za Kane niszcząc wszystkie wrogie roboty po drodze. Po dotarciu do pierwszego budynku, dojdzie do pierwszej większej walki w tej misji. Oprócz zwykłych robotów bojowych, do bitwy przyłączy się także duża ilość dronów bojowych, zwinnych i szybkich urządzeń latających.

069
Na ulicach znajduje się pełno zniszczonych samochodów

W środku budynku znajdziesz kolejne roboty. Przechodząc przez parking uważaj na przejeżdżające samochody, które potrafią zabić wszystko, w co trafią. Są one kontrolowane przez tą samą osobę co roboty, więc możesz je uznać za swoich wrogów.

Po wyjściu na zewnątrz, dalsza droga prowadzi przez wnętrze roztrzaskanego samolotu. Po zeskoczeniu z niego dotrzesz wprost na plac przed głównym budynkiem.

Zniszcz APS

Na placu przed centralą toczy się aktualnie walka żołnierzy z robotem kroczącym APS. Tak jak i inne jednostki tego tupu, zranić je możesz dopiero po uszkodzeniu generatora pola siłowego, który znajduje się pomiędzy jego nogami.

Na placu znajduje się kilka broni XM-53, które w zaledwie kilku strzałach zniszczą APS-C pozbawione ochrony pola odbijającego większe pociski. W okolicy znajdziesz także wieżyczkę z karabinem maszynowym oraz wyrzutnię mikropocisków.

Po zniszczeniu APS, na polu walki pojawią się dwa mechy oraz upiór, średniej wielkości samolot bojowy, po którego zniszczeniu przybędą kolejne dwa mechy. Podczas walki unikaj czerwonych obszarów oznaczanych na HUDzie. Są to miejsca, w które niedługo uderzą małe rakiety, o dużym polu rażenia.

Wejścia do budynku chroni kolejny APS, tym razem o podtypie ML. Wykorzystaj którąś z dostępnych osłon, aby schronić się przed pociskami wroga i zastosuj tę samą taktykę co poprzednio, aby wyłączyć pole ochronne i móc szybko zniszczyć robota.

Wbrew pozorom pokój w prawym skrajnym rogu placu nie jest najlepszym miejscem na kryjówkę. To właśnie w nim znajdują się aż dwa niedostępne korytarze, z których przybywa nieskończona ilość robotów.

070
Z budynku firmy Coalescence nie zostało zbyt wiele

Po zniszczeniu ostatniego robota typu APS, zhakuj drzwi do lobby budynku Coalescence. Schroń się jak najszybciej w środku, ponieważ z zewnątrz przybędzie kolejna armia robotów.

Zatrzymaj Hendricksa

Odszukaj Hendricksa

Podążaj za Kane. W środku budynku natraficie na znacznie mniejszą ilość robotów niż na zewnątrz, ale jesteście pozbawieni wsparcia oddziałów militarnych.

W dalszych pomieszczeniach budynku zostaniesz zaatakowany przez dwa mechy. Użyj broni specjalnej, którą wcześniej użyłeś na robotach APS, a nie powinny one sprawić większego problemu.

Po dotarciu do laboratorium zostaniecie w nim zamknięci. Użyj terminala, który się tam znajduje, aby uzyskać informacje na temat sytuacji panującej w budynku. Rozpocznie to krótką scenkę przerywnikową.

Po śmierci Kane będziesz musiał samotnie udać się w głąb budynku. Zhakuj terminal obsługujący drzwi dalej. Za nimi znajdziesz Hendricksa oraz Krugera, jedyną osobę, która przetrwała katastrofę w Singapurze.

Pokonaj Corvusa

Zniszcz pierwsze czarne drzewo

Po przerywniku filmowym zostaniesz przeniesiony do Zamrożonego Lasu. Po sprzeciwieniu się postaci wyglądającej jak Hendricks zostaniesz zaatakowany przez kilku żołnierzy. Udaj się jedyną dostępną ścieżką w stronę wielkiego, czarnego drzewa.

Gdy zeskoczysz na dół do małego jeziora, spod wody zaczną wychodzić kolejni żołnierze. Uważaj na nich, ponieważ mogą pojawić się tuż za bohaterem, zadając mu od razu ogromne obrażenia.

071
Dalsza część droga jest chroniona przez winorośl

Po pokonaniu wrogów podejdź do winorośli i wejdź z nią w interakcję, aby ją spalić. Rozpocznie to kolejną sekwencję filmików przerywnikowych, podczas której poznasz motywy sztucznej inteligencji, która kontrolowała Hendricksa.

Razem z Taylorem dalej ścieżką w stronę wielkiego, czarnego drzewa. Po dotarciu do pierwszych zabudowań natraficie na grupę wrogich żołnierzy. Uważaj, podczas walki okolica będzie się zmieniała, często na niekorzyść gracza.

Po dotarciu do wnętrza drzewa znajdziesz tam ogromne serce. Wejdź z nim w interakcję, aby je podpalić. Uruchomi to cutscenkę, po której zostaniesz przeniesiony do pustynnej lokacji.

Zniszcz drugie czarne drzewo

072
W tle zniszczonego miasta majaczy kolejne czarne drzewo

Podążaj jedyną dostępną ścieżką przed siebie. Po drodze musisz przebijać się przez małą armię żołnierzy, jednak będą oni wyjątkowo mało wytrzymali, więc poradzisz sobie z nimi bez problemu.

W środku czarnego drzewa natrafisz na kilka małych okrągłych robotów. Zestrzel je, zanim się zbliżą do bohatera, ponieważ zawierają one w sobie ładunki wybuchowe o dużej sile. Na końcu ścieżki znajdziesz kolejne ogromne serce, spal je aby zostać przeniesionym do kolejnej lokacji.

Zniszcz trzecie czarne drzewo

Chociaż kolejna lokacja już bardziej przypomina ostatnią lokację bohatera, to ciągle wszystko rozgrywa się w symulacji.

Podążaj w stronę czarnego drzewa, nie dając się przy tym zabić wrogim żołnierzom. W pewnym momencie będziesz musiał zanurkować w jeziorze krwi, aby przeprawić się na jego drugą stronę.

Przeciwnicy będą walczyli znacznie bardziej zaciekle niż podczas przechodzenia przez poprzednie lokacje. Część z nich będzie posiadała wyrzutnie rakiet oraz karabiny snajperskie, przez co walka stanie się sporym wyzwaniem.

Po wejściu do środka drzewa okaże się, że jest ono zalane. Aby dostać się do ostatniego serca, płyń w górę niszcząc lub omijając spadające na dół bomby.

073
Wnętrze drzewa wygląda zupełnie inaczej niż jego bezpośrednie otoczenie

Po wypłynięciu na powierzchnie podejdź do ogromnego serca i spal je. Uruchomi to kolejny filmik przerywnikowy, po którym w końcu powrócisz do rzeczywistości.

Zakończenie gry

Podczas gdy trwa usuwanie Corvusa z BINa bohatera, ekran będzie cały czas przysłaniany przez różne błędy oprogramowania. Zejdź na dół po schodach i udaj się w stronę wejścia. Aby otworzyć drzwi, będziesz musiał je zhakować, co rozpocznie filmik kończący grę.

Ukończyłeś grę? Być może masz ochotę zebrać wszystkie znajdźki? Zobacz: Call of Duty: Black Ops 3 - Przedmioty kolekcjonerskie (Misja 1-4) - a dalej kolejne misje z sekretami

Powrót do spisu treści: Call of Duty: Black Ops 3 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i przewodnik dla gry sieciowej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami