Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Temat przyszłych wspomnień, Mapa: Sen o tym, co mogłoby się zdarzyć

Kończymy kampanię Ivana.

Od razu po rozpoczęciu mapy dostajemy do dyspozycji miasto oraz bohatera Ivana. Dysponuje on już sporej wielkości armią, dlatego przejęcie okolicy nie stanowi żadnego problemu, szczególnie że duża część kopalń jest już zajęta.

Na mapie znajduje się kilka obelisków. Odnalezienie ich wszystkich skutkuje poznaniem lokalizacji potężnego artefaktu Łza Ashy, która umożliwia wybudowanie unikalnego budynku w jednym mieście, zapewniając tym samym zwiększone przychody i przyrost stworzeń oraz zapewniając unikalne, potężne bonusy.

Na mapie można wyróżnić trzy rejony. Pierwszy, najbardziej wysunięty na zachód, to bezpieczny rejon kontrolowany przez miasto należące do Ivana. Drugi, środkowy, jest kontrolowany przez księstwo Jelenia, głównie przez słabe oddziały. Trzeci rejon to zamek, do którego można się dostać tylko wykonując specjalne zadanie i który po brzegi jest wypełniony silnymi oddziałami.

Zadanie główne: Rzeka losu

Cel: Zamknij groblę, aby stworzyć bród, którym można przeprawić się na drugi brzeg, albo znajdź inną drogę

Kiedy wykonując inne zadania główne natrafisz na rzekę, otrzymasz zadanie odnalezienia sposobu przejścia przez nią. Najprostszym sposobem jest wybudowanie zapory, po której można byłoby przejść.

039
Każdy oddział Hydr ochrania artefakt lub budynek wzmacniający bohatera

Alternatywnym sposobem jest skorzystanie z pomocy Jorgena. Jeżeli ukończyłeś kampanię złożoną z jego opowieści, po rozmowie z nim odblokujesz specjalne przejście.

Po dotarciu na drugą stronę Ivan otrzyma aż 100 000 PD.

Zadanie główne: Rycerz i biskup

Cel: Pokonaj Wilhelma i zdobądź Horncrest

Po przedarciu się na drugą stronę rzeki w zadaniu Rzeka losu, niszcz coraz to kolejne oddziały wroga, starając się przebić do centrum zamku. W końcu na drodze Ivana stanie miasto Horncrest, dowodzone przez Wilhelma.

040
Miasto wroga dysponuje nie tylko potężną armią, ale także wysokimi i wytrzymałymi murami

Po wygranej walce zadanie zostanie ukończone, a Ivan otrzyma 150 000 PD oraz 20 punktów przywództwa.

Zadanie główne: Feidh Caislean

Cel: Pokonaj Seamusa Jelenia

Chociaż jest to pierwsze zadanie, jakie jest zlecane na tej mapie, to wykonuje się je jako ostatnie. Po wykonaniu innych zadań głównych odblokujesz specjalną ścieżkę, prowadzącą do wewnętrznej części zamku.

041
Przed atakiem na ostatnie miasto warto uzupełnić armię

Walka z głównym wrogiem jest ciężka, ponieważ przeciwnik dysponuje w pełni rozwiniętym bohaterem, dużą armią oraz świetnymi fortyfikacjami. Aby go pokonać, najlepiej postawić na liczebność i zgromadzić armię z posiadanych już miast.

Po wygranej walce Ivan otrzyma 500 000 PD, 5 punktów mocy oraz 15 punktów przywództwa, po czym kampania zostanie ukończona.

Następnie: Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Wolna kobieta pośród braci, Mapa: Bardzo ambitna nienawiść.

Powrót do spisu treści: Might & Magic Heroes 7 - Poradnik i opis przejścia

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami