Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Might & Magic Heroes 7 otrzymało darmową kampanię

Pięć map do przejścia.

Strategia Might & Magic Heroes 7 wzbogaciła się wczoraj o kolejną kampanię, dostępną za darmo dla wszystkich posiadaczy gry - The Lost Tales of Axeoth: Unity.

Release the potwór morski!

Autorem opowieści jest Terry B. Ray, główny scenarzysta M&M Heroes 4. Właśnie tą produkcją inspirowana jest nowa kampania, oferująca łącznie pięć map.

Para głównych bohaterów to czarodzieje Genevieve Seymour oraz Pherlon, obaj z frakcji Akademii. Jak sugeruje sama nazwa rozszerzenia, wrócimy do świata Axeoth z poprzednich odsłon, a Unity to tylko pierwsza część szerszych planów związanych z The Lost Tales of Axeoth.

Dodano 80 herosów do wynajęcia, dwie jednostki, 24 artefakty czy 30 obiektów na mapy. Z przeszłości cyklu przeniesiono też utwory muzyczne.

Kampanię opublikowano wraz z nową łatką, oznaczoną numerem 1.7. Deweloperzy skoncentrowali się głównie na poprawianiu błędów, ale podniesiono też limit poziomów doświadczenia, przeprojektowano menu główne czy jakość połączenia w rozgrywkach sieciowych. Szczegóły na oficjalnej stronie.

Nowa jednostka - sympatyczne kotki (białe tygrysy)
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze