Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

M&M Magic: Heroes 7 otrzyma samodzielny dodatek - Trial by Fire

Premiera 2 czerwca.

Ubisoft ogłosił, że 2 czerwca opublikuje samodzielne rozszerzenie Trial by Fire do turowej strategii Might & Magic: Heroes 7, wydanej pierwotnie we wrześniu ubiegłego roku.

Dodatek zaoferuje dwie kampanie, koncentrujące się na frakcji Forteca, Magii Run oraz przygodach krasnoludów, pomagających Ivanowi Gryfowi w ponownym zaprowadzeniu pokoju.

Akcja toczy się pięć lat po zakończeniu kampanii Might & Magic: Heroes 7.

„Na pograniczu krasnoludzkiego królestwa Grimheim narastają napięcia i Ivan jest gotów ponownie dobyć miecza w obronie swego ludu, ale wie, że nowy konflikt na wielką skalę mógłby oznaczać kres Imperium” - czytamy w opisie.

„Vilma »Kamienna Tarcza« Bjornsdottir, przywódczyni Krasnoludów z Sudgerdu, przybywa na dwór w roli emisariusza. Jej opowieść podsuwa rozwiązanie, które może okazać się wybawieniem dla obu ludów.”

Do tego „ulepszona mechanika gry”, sześć map do potyczek oraz dwie mapy scenariuszowe, które zaprojektował sam Terry B. Ray, ceniony scenarzysta Heroes 4.

Trial by Fire to samodzielne rozszerzenie, więc posiadanie Might & Magic: Heroes 7 nie jest wymagane. Działa to także w drugą stronę: zmiany w rozgrywce trafią do bazowej gry w ramach osobnej, darmowej aktualizacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze