Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

M&M: Heroes 7 otrzyma samouczek i kolejne zmiany techniczne

Plany na przyszłość.

Twórcy strategii Might & Magic Heroes 7 opisali na oficjalnej stronie produkcji szereg zmian, jakie pojawią się w grze w aktualizacji oznaczonej numerem 1.4.

Przed i po

Jedną z głównych innowacji będzie gruntowna zmiana kolorystyki produkcji. Gracze narzekali podobno, że nasycenie barw było zbyt niskie, przez co świat nie był wystarczająco „magiczny” jak na odsłonę tej serii przystało.

W planach jest także przygotowanie samouczka dla początkujących. Deweloperzy tworzą osobną mapę wprowadzającą w tajniki produkcji. Ta nie jest jednak jeszcze gotowa, więc Ubisoft opublikował już cztery pomoce w formie materiałów wideo, dostępne na oficjalnym kanale firmy.

Trwają też dalsze prace nad wydajnością produkcji. W planach jest skrócenie czasów ładowania na wszystkich mapach czy zmniejszenie zapotrzebowania na pamięć RAM. Porównawcze tabele znaleźć można na blogu twórców.

Rozważana jest też opcja usunięcia maksymalnego limitu poziomów doświadczenia postaci, dodanie nowych umiejętności dla herosów, zbalansowanie rozgrywki, a także poprawki w trybie wieloosobowym i w edytorze.

Aktualizacja 1.4 nie ma jeszcze daty premiery.

Pierwszy samouczek

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze