Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Nowa opowieść, Mapa: Niebywała zuchwałość

Oczyszczamy Trakt Sokoła.

Bohaterem tej kampanii jest Tomas, członek Klanu Wilka. Został wysłany z misją oczyszczenia Traktu Sokoła ze wszelkich zagrożeń. Z czasem zyskasz dostęp do miasta, które będziesz mógł rozbudować.

Oprócz zadania głównego na mapie można znaleźć też trzy zadania poboczne. Standardowo są one opisane na pod koniec tej strony, po opisie zadania głównego.

Zadanie główne: Trakt Sokoła

Cel: Oczyść Trakt Sokoła

Idź wzdłuż Traktu Sokoła i zabijaj wszystkie oddziały, jakie natrafisz. Część z nich widząc szlachetne pochodzenie Tomasa będzie chciała się do niego przyłączyć, jest to świetna okazja na powiększenie swojej armii.

Cel ten pozostanie aktywny aż do samego końca mapy, gdy Tomasowi uda się odeprzeć atak na Warhagen.

Cel: Napraw uszkodzony most

Otrzymasz ten cel gdy dotrzesz do zarwanego mostu. Aby go naprawić, będziesz potrzebował najpierw zebrać odpowiednią ilość surowców: 8 Drewna, 4 Rudy oraz 500 Złota. Rozejrzyj się po okolicy. Dużą ilość drewna znajdziesz pod mostem.

Gdy tylko to zrobisz, podejdź do dźwigi przy moście, a cel zostanie wykonany. Zostaniesz też przeniesiony od razu na drugi koniec mostu.

Cel: Zajmij Warhagen

Po przejściu przez most zostaniesz zaatakowany przez członka Klanu Gryfa. Po wygranej walce, wzburzony Tomas ruszy przed siebie i odsłoni mapę. Wcześniej wspomniane miasto, Warhagen, zostało zdobyte przez Klan Gryfa.

Na terenie miasta znajduje się mały oddział Gryfów, chroniący artefaktu

Po drodze natrafisz na siedlisko podstawowych stworzeń. Jeżeli zbierałeś wszystkie surowce po drodze, możesz nie tylko zakupić w nim armię, ale też ulepszyć już tę posiadaną.

Cel: Przygotuj obronę Warhagen

Równo za 18 dni przybędzie Klan Gryfa z zamiarem odbicia Warhagen. Wykorzystaj ten czas na rozbudowę miasta i maksymalne zwiększenie swojej armii. Warto wykorzystań ten czas na wykonanie pozostałych zadań pobocznych.

Cel: Obroń Warhagen

Najlepiej jest poczekać w mieście aż wrogi bohater zaatakuje, ponieważ armia skryta za murami a przewagę strategiczną. Po wygranej walce zadanie zostanie wykonane, a Tomas otrzyma 1 punkt Przeznaczenia oraz artefakt Naramienniki Strażnika.

Zadanie poboczne: Sprawiedliwość dla wszystkich

Cel: Znajdź i pokonaj bandytów

Otrzymasz to zadanie podczas szukania drewna na odbudowę mostu. Musisz odnaleźć i zabić bandytów, którzy napadają na okolicznych wieśniaków.

Udaj się na wschód i wejdź na pobliskie wzgórze. Znajdziesz tam mały oddział zwierzoludzi. Po pokonaniu go zadanie zostanie wykonane, a Tomas otrzyma 2 Przywództwa.

Zadanie poboczne: Niech nam srebro z nieba spadnie

Cel: Znajdź i zdobądź kopalnię Gwiezdnego Srebra

Zadanie staje się dostępne po zdobyciu Warhagen. Na południe od miasta znajduje się wejście do podziemi. Skorzystaj z niego, a po ponownym wyjściu na powierzchnię znajdziesz się tuż obok szukanej kopalnii.

Po przejęciu kopalni zadanie zostanie wykonane, a Tomas otrzyma 5 Gwiezdnego Srebra. Jest to szczególnie przydatny surowiec do rozbudowy miasta, które musisz przygotować na nadchodzące oblężenie.

Zadanie poboczne: Król Wilków

Cel: Znajdź i pokonaj Króla Wilków

Po otrzymaniu tego zadania na mapie pojawi się kilka oddziałów Wilków. Ten oddział, który od innych odróżnia się czarnym kolorem sierści, jest tym którego szukasz. Znajdziesz go na północ od Warhagen.

Po zaatakowaniu i pokonaniu króla wilków, Tomas otrzyma 10 sztuk Srebrnogrzbietów, a pozostałe oddziały wilków zechcą się do niego przyłączyć. Zbierz je wszystkie, będą one stanowić nieocenioną pomoc przy obronie Warhagen.

Następnie: Might & Magic Heroes 7 - Kampania: Nowa opowieść, Mapa: Ślepe narzędzie losu

Powrót do spisu treści: Might & Magic Heroes 7 - Poradnik i opis przejścia

O autorze

Jan Dominiak

Contributor

Komentarze