Seria Batman: Arkham za darmo dla posiadaczy Arkham Knight na PC

Gra wraca do sprzedaży.

Warner Bros. ogłosiło, że planuje zaoferować wszystkie odsłony cyklu Batman: Arkham dla osób posiadających lub decydujących się na zakup najnowszej części - Batman: Arkham Knight - na PC.

Knight

Informacje podano na Steamie, gdzie wydawca przypomniał także o powrocie tej ostatniej produkcji do sprzedaży, po miesiącach oczekiwań.

Oferta obejmuje Batman: Arkham Asylum GOTY, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins oraz Batman: Arkham Origins Blackgate.

Wszystkie te tytułu pojawią się w naszej bibliotece na Steamie o ile posiadamy Batman: Arkham Knight, lub zdecydujemy się na zakup do 16 listopada tego roku.

„Aktywnie współpracujemy z naszymi partnerami w Valve, by przygotować całość tak szybko, jak to tylko możliwe” - napisano w komunikacie. „Dostawa” ma odbyć się do grudnia.

Co więcej, w styczniu 2016 roku wszyscy gracze na PC dostaną darmowe DLC z pakietem wyzwań - Community Challenge Pack.

Tytuł natychmiast po premierze na PC w czerwcu spotkał się z falą krytyki. Na komputerach osobistych zdecydowano się wprowadzić blokadę do 30 klatek na sekundę i ograniczono dostępne efekty graficzne, a płynność działania i tak była wyjątkowo niska.

Grę ostatecznie wycofano ze sklepów w tej wersji, a na jej powrót musieliśmy czekać do dzisiaj.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami