Nowe ciężarówki w aktualizacji symulatora Spintires

Wkrótce wsparcie dla modów.

Po długich oczekiwaniach i trudnościach przy współpracy z programistą, symulator Spintires doczekał się nowej aktualizacji, wprowadzającej między innymi kolejne ciężarówki.

1
Nowe pojazdy

Pełną listę zmian i poprawek znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym, ale najważniejszym elementem są modele pojazdów: B-66, B-131, C-4310, D-537 i K-700.

W planach na najbliższą przyszłość jest wprowadzanie obiecanego już jakiś czas temu, oficjalnego wsparcia dla modyfikacji w ramach systemu Steam Workshop.

Ostatnia aktualizacja to także sporo załatanych błędów, zmiana struktury plików, lepsze tekstury wybranych modeli, poprawki ogólnej optymalizacji czy naprawa części osiągnięć, których dotychczas nie dało się odblokować.

W Spintires gracz wciela się w kierowcę radzieckiej ciężarówki, rzuconego gdzieś w niedostępne bezdroża. Za pomoc służy jedynie kompas, a zadanie polega na załadowaniu i dostarczeniu ładunku drewna czy paliwa.

2
Nowe pojazdy

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami