Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spintires - premiera w czerwcu

AKTUALIZACJA: Zwiastun premierowy.

Aktualizacja (23.05.2014): Twórcy opublikowali zwiastun premierowy, ukazujący trudy prac w niesprzyjających warunkach, leśne krajobrazy, błoto, gumowy most i potężne ciężarówki.

*

Aktualizacja (19.05.2014): Imgn.pro sprecyzowało, że symulator offroadu Spintires ukaże się w piątek, 13 czerwca tego roku. Gra pojawi się w dytrybucji cyfrowej oraz w pudełkach.

Na oficjalnej stronie ruszyły zamówienia przedpremierowe. Cenę ustalono na około 70 zł. Wydawca przygotował 19 wersji językowych, w tym także polską lokalizację.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że udało nam się zabezpieczyć datę premiery Spintires jeszcze przed wakacjami tego roku” - komentuje Bartosz Moskała z Imgn.pro. „Organizacja globalnej dystrybucji tytułu, zarówno detalicznej jak i cyfrowej wymaga ogromnego nakładu pracy, nie wyobrażamy sobie jednak lepszej nagrody niż satysfakcja ogromnej społeczności, która zdążyła zgromadzić się wokół Spintires.”

*

Oryginalna wiadomość (14.05.2014): Polska firma wydawnicze Imgn.pro opublikowała w kwietniu najnowszy zwiastun symulatora offroadu Spintires, ujawniając datę premiery wersji PC - czerwiec tego roku.

Trailer koncentruje się na dostępnych w grze rodzajach terenu. Ciężarówkami pojeździmy po ściółce leśnej, błocie, bagnach, rzekach, sadzawkach, ubitym gruncie, twardych kamieniach czy grząskich piaskach.

Rodzaj nawierzchni ma kluczowe znaczenie - grę napędza rozbudowany silnik fizyczny VeeEngine, realistycznie symulujący zachowanie pojazdów w zależności od pokonywanego terenu oraz odpowiadający za dynamiczne deformowanie gleby.

W Spintires gracz wciela się w kierowcę radzieckiej ciężarówki, rzuconego gdzieś w niedostępne bezdroża. Za pomoc służy jedynie kompas, a zadanie polega na załadowaniu i dostarczeniu ładunku drewna. Po ukończeniu każdej z misji jesteśmy nagradzani punktami umiejętności, przyznawanymi w zależności od zużytego paliwa, uszkodzeń ładunku i ilości przewiezionego towaru.

Nie podano konkretnego dnia debiutu produkcji brytyjskiego studia Oovee Games. W planach jest także polska wersja językowa.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze