Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Offroadowe Spintires z ciężarówkami w rolach głównych na Kickstarterze

Rosyjskie bezdroża i błoto.

Brytyjskie Oovee Game Studios rozpoczęło kampanię na Kicktarterze, w której celem jest zebranie 40 tys. funtów, potrzebnych na dokończenie Spintires.

Gracz wciela się w kierowcę radzieckiej ciężarówki, rzuconego gdzieś w rosyjskie bezdroża. Za pomoc służy jedynie kompas. Zadanie polega na załadowaniu i dostarczeniu ładunku drewna. Po ukończeniu każdej z misji jesteśmy nagradzani punktami umiejętności, przyznawanymi w zależności od zużytego paliwa, uszkodzeń ładunku i ilości przewiezionego drewna.

Po drodze - jak to często w Rosji bywa - znajdziemy radioaktywne skrzynki, zawierające pomocne przedmioty. W znalezieniu pakunków pomogą wskazania licznika Geigera.

Zdobyte punkty przeznaczymy na ulepszenia pojazdu: montaż dodatkowego oświetlenia, turbosprężarki czy większych przyczep.

Twórcy obiecują, że dzięki silnikowi VeeEngine każdy przejazd będzie unikalnym doświadczeniem. Technologia dynamicznie oblicza wpływ ciężarówki na podłoże, co jest wyjątkowo istotne na podmokłych i błotnistych bezdrożach.

Pełna wersja gry ukaże się na początku przyszłego roku, wyłącznie na PC. Najniższa kwota, która zagwarantuje kopię Spintires, wynosi 40 funtów (ok. 200 zł).

Prezentacja możliwości silnika VeeEngine
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze