Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie IMGN.pro światowym wydawcą symulatora off-roadu Spintires

Jest też kilka nowych screenów.

Firma IMGN.pro z Bielska-Białej poinformowała o rozszerzeniu zakresu współpracy z brytyjskim Oovee Games Studio. Polacy zostali światowym wydawcą symulatora off-roadu Spintires.

Przedstawiciel wydawcy poinformował Eurogamer, że umowa dotyczy zarówno wersji pudełkowych, jak i cyfrowych, z wyłączeniem Steama. W planach są także kolejne lokalizacje.

„Jest to dla nas największe wyzwanie przed jakim do tej pory stanęliśmy i jednocześnie wyraz niesamowitego zaufania ze strony Oovee Games. Oczywiście, nie podjęlibyśmy się go gdybyśmy nie byli przekonani że będziemy mu w stanie sprostać” - komentuje Łukasz Kubiak, współwłaściciel IMGN.pro.

„Koordynacja działań dystrybucyjnych na całym świecie będzie od nas wymagała ogromnego nakładu pracy, ale podejmujemy się tego z prawdziwą przyjemnością.”

W Spintires gracz wciela się w kierowcę radzieckiej ciężarówki, rzuconego gdzieś w niedostępne bezdroża. Za pomoc służy jedynie kompas, a zadanie polega na załadowaniu i dostarczeniu ładunku drewna.

Po ukończeniu każdej z misji jesteśmy nagradzani punktami umiejętności, przyznawanymi w zależności od zużytego paliwa, uszkodzeń ładunku i ilości przewiezionego drewna. Cechą wyróżniającą produkcję jest szerokie zastosowanie silnika fizycznego Havok oraz realistyczne odwzorowanie wpływu pojazdów na podłoże.

Pełna wersja produkcji zadebiutuje w tym roku, tylko na PC, także w polskiej wersji językowej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze