Patch do Batman: Arkham Knight na PC opublikowany i usunięty

Choć poprawiał błędy.

W nocy na Steamie pojawiła się oczekiwana przez graczy aktualizacja Batman: Arkham Knight w wersji PC. Tylko po to, by zostać szybko usunięta z systemu dystrybucji Valve.

1
Nowe opcje graficzne. Screen: AMorassOfPixelz.

Łatkę zdążyła jednak pobrać część graczy, która wcześniej zgłosiła się do testowania tej gry akcji w wersji beta. Jak wynika z raportów, łatka rozwiązuje sporo ważnych problemów.

Pierwsze doniesienia od użytkowników na Steamie mówią o lepszej wydajności i płynności rozgrywki oraz o większej liczbie opcji graficznych w menu.

Przedstawiciel Warner Bros. informował 21 sierpnia, że ta „tymczasowa” aktualizacja Batman: Arkham Knight na PC trafiła już do testów i powinna ukazać się „w nadchodzących kilku tygodniach”.

Wydawca obiecywał pierwotnie, że łatka ukaże się jeszcze w sierpniu, ale tego terminu nie udało się dotrzymać. Wygląda jednak na to, że na patch nie będzie trzeba czekać już długo.

Obecnie Batman: Arkham Knight nadal nie jest dostępny w sprzedaży na PC.

Nudzisz się? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami