Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Batman: Arkham Knight na PC „za kilka tygodni”

Trwają testy.

Przedstawiciel Warner Bros. poinformował na oficjalnym forum dyskusyjnym, że „tymczasowa” aktualizacja Batman: Arkham Knight na PC trafiła już do testów i powinna ukazać się „w nadchodzących kilku tygodniach”.

Czekamy

Twórcy wymieniają też wprowadzane zmiany. To między innymi poprawa płynności rozgrywki, optymalizacja zużycia pamięci VRAM oraz usprawnione działanie na „wszystkich” kartach graficznych. Minimalne wymagania sprzętowe dla GPU to teraz Radeon HD 7870 2 GB.

Rozbudowane zostanie menu opcji, które otrzyma teraz szereg nowych wartości do wyboru: maksymalną liczbę FPS (30/60/90), efekty rozmycia obrazu, aberracji chromatycznej i filmowego ziarna do włączenia lub wyłączenia, a także „wysoką” rozdzielczość tekstur do wyboru.

Pojawi się też opcja dodatkowego filtrowania tekstur, adaptacyjna synchronizacja pionowa na sprzęcie Nvidii, miernik zużycia VRAM w stylu GTA czy ustawienia czułości myszy.

Deweloperzy zapewniają też, że wyeliminowano problem pojawiających się w świecie gry tekstur w wyjątkowo niskiej rozdzielczości oraz „zacinanie” przy korzystaniu z dysków HDD.

Trwają także dalsze prace nad kolejnymi poprawkami, takimi jak możliwość pominięcia początkowych filmów. W planach jest też publikacja dodatków DLC oraz tryb fotograficzny, dostępny na konsolach.

„Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość” - napisano w komunikacie. Nie znamy dokładnej daty publikacji tej łatki.

Batman: Arkham Knight natychmiast po premierze na PC spotkało się z falą krytyki. Na komputerach osobistych zdecydowano się wprowadzić blokadę do 30 klatek na sekundę i ograniczono dostępne efekty graficzne, a płynność działania i tak jest wyjątkowo niska. Grę ostatecznie wycofano ze sprzedaży w tej wersji.

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Batman: Arkham Knight

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze