Driveclub w wersji PlayStation Plus dostępny od jutra

Początkowo dostęp do serwerów będzie ograniczony.

Darmowa wersja gry Driveclub dla subskrybentów PS Plus zostanie udostępniona już jutro w cyfrowej dystrybucji na PS4 - poinformował Shuhei Yoshida na oficjalnym blogu PlayStation.

„Spędziliśmy dużo czasu przygotowując się do premiery po pewnych trudnościach i nieprzewidzianych opóźnieniach” - zaznaczył Yoshida.

„By mieć absolutną pewność, że wszyscy gracze cieszą się płynną i stabilną rozgrywką, tym razem podchodzimy do sprawy niezwykle ostrożnie”.

Okazuje się, że rozgrywka sieciowa nie będzie od razu dostępna. Serwery zostaną uruchomione w czwartek, ale nie wszyscy otrzymają do nich jednoczesny dostęp. Sony chce wprowadzać graczy do rozgrywek online stopniowo, by obyło się bez problemów technicznych.

Przypomnijmy - w darmowej wersji wyścigowego DriveClub, przeznaczonej dla posiadaczy abonamentów PlayStation Plus, znajdziemy 10 samochodów oraz jedną lokację (5 torów i 11 tras).

Gra ukazała się w październiku ubiegłego roku.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami