Podczas konferencji Microsoftu na E3 ogłoszono, że użytkownicy Xbox One otrzymają ekskluzywnie dostęp do bety The Division. Wczesna wersja będzie dostępna na konsoli Microsoftu w grudniu - zapowiedział Ubisoft.

Kooperacyjna sieciowa strzelanka od studia Massive Entertainment ma ukazać się w 2016 roku, ale konkretna data nie jest jeszcze znana. Być może poznamy ją podczas dzisiejszej konferencji samego Ubisoftu.

Twórcy zaprezentowali też najnowszy zwiastun. Warto przyjrzeć się oprawie graficznej, która jest chyba bliższa temu, co ostatecznie zobaczymy w finalnym produkcie.

Przy okazji Ubisoft ogłosił, że razem z Rainbow Six: Siege na Xbox One gracze otrzymają Rainbow Six: Vegas i Vegas 2 w wersji na Xboksa 360 - przy ogłoszonej dziś wstecznej kompatybilności oznacza to, że w grudniu - po premierze nowej opcji - będziemy mogli zagrać na Xbox One także w te dwie części cyklu. Premiera najnowszego Rainbow Six w październiku.

Reklama

O autorze

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Redakcja Eurogamer.pl

Od prawie 20 lat związany z mediami internetowymi o grach, a w międzyczasie także prasą regionalną. W latach 2012-2017 redaktor naczelny Eurogamer.pl.