Wiedźmin 3 - Zlecenie: Zaginiony syn (Skellige)

Zlecenie wiedźmińskie, w którym zrozpaczony ojciec prosi nas o odnalezienie syna.

Zadanie zleci ci Odhen (Mapa #1) stojący w centrum wioski. Powie ci o swoim synu, który zaginął. Jak nietrudno się domyślić twoim celem będzie dowiedzenie się, co stało się z poszukiwaną osobą.

  • Uwaga: sugerowany poziom doświadczenia - 29
mz099

Mapę można obejrzeć w całości i pobrać w tym miejscu.

Aby to sprawdzić udaj się do ruin zamku (#2) na południowym wschodzie. Wystarczy wejść na jego dziedziniec, aby spotkać potwora Morvudda. Jest to bestia należąca do reliktów, a w walce z nią przyda się olej na relikty oraz petardy (samum i czarcia purchawa). Bardzo skuteczne jest też podpalanie przeciwnika znakiem Igni.

Podczas walki uważaj na potężne ataki bestii oraz na szarże przed którymi uskakuj. Po szarży wróg jest na ogół przez chwilę lekko oszołomiony i stanowi to idealny moment na zadanie kilku ciosów. Po zabraniu wrogowi połowy życia bestia zahipnotyzuje cię i ucieknie z pola bitwy. Skorzystaj z wiedźmińskich zmysłów, aby odszukać ślady, którymi zacznij kierować się do legowiska biesa.

z056
Kiedy bies cię zahipnotyzuje pozostawaj w ciągłym ruchu, aby nie zostać zaatakowanym znienacka

Przejdź przez rzekę i kontynuuj wzdłuż alei z połamanymi drzewami. Za murem natkniesz się na potwora z pełnym życiem. Kontynuuj z nim walkę identycznie, jak poprzednio. Uważaj jednak w trakcie hipnozy. Staraj się wtedy stale przemieszczać, ponieważ twój poziom widzenia zostanie mocno ograniczony. Ataki opieraj głównie na znaku Igni i ciosach mieczem, kiedy wróg stoi do ciebie tyłem lub bokiem.

Po walce podnieś trofeum i zacznij rozglądać się wokół przy pomocy wiedźmińskich zmysłów. Przy murze znajdziesz poszukiwanego chłopca, a raczej to co z niego pozostało po spotkaniu z potworem.

Następna strona: Wiedźmin 3 - Zlecenie: Smok (Skellige)

Powrót do spisu treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Michał Basta

Michał Basta

Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami