Forza 6 ukaże się w tym roku

Microsoft ma duże plany na jesień i okres świąteczny.

Gra wyścigowa Forza Motorsport 6 ukaże się jeszcze w tym roku - w okresie świątecznym.

1
Quantum Break

Informację podał Aaron Greenberg, zajmujący się marketingiem w dziale Xbox w Microsofcie. Menedżer przyznał w podkaście Inner Circle, że jego firma ma duże plany na jesień i zimę tego roku, planując także premiery Rise of the Tomb Raider, Fable Legends czy Halo 5: Guardians.

- Myślę, że w tym roku będziemy mieli prawdopodobnie najbogatszą listę świątecznych debiutów w historii naszej działalności - mówił. - Znacie już część nadchodzących tytułów, a są jeszcze inne, nieogłoszone.

- Co więcej, wymienione pozycje nie zawierają dużych produkcji od zewnętrznych wydawców oraz zaplanowanych niespodzianek. Myślę, że będzie to wspaniały rok.

W planach dla konsoli Xbox One na ten rok jest też Quantum Break, a wśród zapowiedzianych tytułów są jeszcze Scalebound, Phantom Dust i Crackdown, ale o tych grach ostatnio mówi się niewiele.

- Szczerze mówiąc nie wiem, czy wydamy wszystkie zaplanowane na jesień produkcje - dodaje Greenberg. - Może ich po prostu być zbyt dużo i możemy zdecydować się na przeniesienie części, by lepiej je rozplanować.

Menedżer dodał podczas rozmowy, że „kilka projektów” rozwija obecnie także legendarne studio Rare, twórcy Battletoads, Viva Piñata czy Banjo-Kazooie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami