Battlefield Hardline - Poradnik, Solucja

Poradnik do Battlefield Hardline: Opis przejścia gry, sekrety i porady do trybu multiplayer.

Witamy w darmowym poradniku i solucji do Battlefield Hardline. To najnowsza odsłona popularnej serii. Twórcy - studio Visceral, odpowiedzialne między innymi za Dead Space - zrezygnowali z otoczki militarnej, stawiając na motywy przypominające seriale kryminalne. W kampanii wcielamy się w policjanta, a tryb sieciowy to zmagania stróżów prawa z gangsterami.

Przygotowaliśmy zestaw wskazówek i opis trybów gry oraz najważniejszych zmian w stosunku do Battlefield 4. Finalną wersję poradnika uzupełnimy o opis przejścia kampanii, a także lokalizację znajdziek.

*

Opis przejścia

Sekrety i ciekawostki

Multiplayer

*

Porady dla początkujących w trybie multiplayer

Pamiętaj o celach meczu. W większości trybów - tak jak w Battlefield 4 - zabijanie wrogów nie jest najważniejsze. Zapoznaj się z celami rozgrywki w każdym trybie i pomagaj je wykonywać.

Korzystaj z systemu składów. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie cyklu, w Hardline możesz dołączyć do pięcioosobowego składu. Zawsze staraj się być częścią takiej grupy - dzięki temu możesz na przykład odrodzić się za plecami towarzysza, a nie w bazie na końcu mapy.

Pamiętaj, że nie jesteś na wojnie. Chociaż Hardline przedstawia nierealistyczną i wyjątkowo chaotyczną wizję starć policjantów i rabusiów, to nie typowy konflikt zbrojny. Oznacza to, że na polu bitwy nie znajdziesz czołgów czy specjalistycznych wyrzutni rakiet. Weź to pod uwagę - jako pilot śmigłowca możesz czuć się nieco bardziej bezpiecznie.

Zapoznaj się z mapami. Poświęć trochę czasu na dokładne poznanie układu map. Warto wiedzieć gdzie mogą zaczaić się snajperzy, albo jakim skrótem mogą przedostać się przeciwnicy.

Namierzaj wrogów. Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu, również w Hardline za pomocą jednego przycisku możesz oznaczyć pozycję zauważonego wroga. Pomaga to całej drużynie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami