Valve informuje o możliwości połączenia kont platformy Steam i serwisu Twitch

Fani Dota 2 otrzymają podczas oglądania rozgrywek turniejowych przedmioty do użycia w grze.

Wszyscy chętni mogą połączyć swoje konto Steam z usługą Twitch - poinformowało Valve we wpisie na blogu produkcji Dota 2.

1

Twitch to serwis, który umożliwia oglądania oraz transmitowanie rozgrywki z gier wideo. Używają go zarówno amatorzy, jak też organizatorzy e-sportowych turniejów.

Valve poinformowało, że podczas oglądania profesjonalnych rozgrywek w Dota 2, widzowie - o ile będą posiadać specjalny bilet - zdobędą okazjonalne przedmioty zmieniające wygląd bohaterów w produkcji.

„Zdajemy sobie sprawę, że różni ludzie wolą oglądać rozgrywki z poziomu gry, a inni na streamach zewnętrznych, dlatego chcieliśmy połączyć te doświadczenia, wybierając najbardziej doświadczony serwis” - napisał przedstawiciel firmy.

„Mamy nadzieję, że uda nam się rozwijać i dodawać kolejne funkcje związane z tym nowym systemem, chcielibyśmy usłyszeć, czym powinniśmy się zająć w pierwszej kolejności”.

By połączyć konta, wystarczy kliknąć w odpowiedni link.

Dota 2 to gra reprezentująca gatunek MOBA, ten sam, który został spopularyzowany przez League of Legends. Produkcja jest darmowa, obecnie znajduje się w fazie testów. Pełna wersja ukaże się jeszcze przed turniejem The International, który rozpocznie się 7 sierpnia w Seattle.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami