Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla Świt Ragnaroku - Poza granicą strachu

Walka z wilkami przy ognisku.

Poza granicą strachu jest jedną z misji głównych w Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku (Dawn of Ragnarok). Valka pomaga w niej Eivor zmierzyć się z największym strachem - wilkami.

Zadanie rozpoczniesz, udając się do miejsca wskazanego przez znacznik misji. Musisz wejść w interakcję z ogniskiem (1). Musisz to jednak zrobić po zmierzchu, więc jeśli nie jest właściwa pora, wykonaj medytację.

Rozpocznie się scenka, w której Valka zwiąże Eivor i poda bohaterowi lub bohaterce napar. Wkrótce przy ognisku pojawią się wilki.

Gra zasugeruje ci, że możesz się rozwiązać, ale próby zrobienia tego nic nie dadzą - przynajmniej na początku. Musisz w spokoju odczekać kilka chwil.

Dopiero gdy komenda zmieni się na „Uwolnij się” (2), będziesz mógł się rozwiązać.

Walcz teraz z wilkami, które pojawiają się wokół. W końcu pojawi się duży wilk (3), oznaczony ikoną misji - twoim głównym celem jest pozbycie się właśnie jego. Uważaj, bo jego ciosy są niezwykle mocne.

Po wygranej walce, zadanie się zakończy, a Eivor powróci do ciała Havi.

Nastepnie: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Czas sądu

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Duma Asów

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze