Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun The Division 2 prezentuje atrakcje po kampanii fabularnej

Tak zwany endgame.

Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun sieciowego The Division 2. Nagranie koncentruje się na tak zwanym endgame, czyli atrakcjach, które czekają na graczy po ukończeniu kampanii fabularnej.

Wraz z ukończeniem scenariusza, użytkownicy uzyskają dostęp między innymi do nowych misji oraz zestawów wyposażenia. Otrzymają też możliwość zapoznania się z najazdami (raidami) oraz znanymi z poprzedniej części strefami mroku.

Poza tym po osiągnięciu 30. poziomu doświadczenia gracze wybiorą dla prowadzonej postaci specjalizację, która odblokuje dodatkową broń i umiejętności. W planach są trzy klasy - surwiwalowiec, burzyciel i snajper.

Ponadto w fazie endgame'u pojawi się nowa frakcja przeciwników - Czarne Kły. Wrogowie wyposażeni są w ciężkie pancerze i korzystają z zaawansowanej technologii, obejmującej drony i psy-roboty. Twórcy podkreślają, że są najtrudniejszymi oponentami w grze.

Zobacz: The Division 2 - poradnik i najlepsze porady

Produkcja jest kontynuacją strzelanki z 2016 roku. Rozgrywka położy nacisk na zmagania wieloosobowe - wspólnie z innymi użytkownikami gracze wykonają szereg zróżnicowanych misji i aktywności.

The Division 2 zaoferuje wiele różnych broni

The Division 2 zadebiutuje 15 marca na PC, PS4 i Xbox One. Wcześniej - w dniach 1-4 marca - odbędą się otwarte testy tytułu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze