Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Redfall nadal czekają na obiecane postacie

Minął rok od premiery.

W dniu 1 maja minął rok od premiery Redfall, jednego z największych ubiegłorocznych rozczarowań w świecie gier wideo. Bethesda zaraz po premierze obiecywała „ratowanie” gry, ale nadal nie wydano obiecanych przed debiutem, dodatkowych postaci.

Jeszcze dzisiaj za 409 zł kupić można wydanie Bite Back, zawierające między innymi „Przepustkę bohaterską”, w ramach którego „zagramy jako dwójka przyszłych bohaterów”. Kiedy? Tego nie wiadomo. Jest nawet osobny upgrade do tego wydania, za 129 zł.

Redfall w ostatnich 24 godzinach mogło pochwalić się 65 graczami w szczytowym momencie na Steamie, więc osób czekających na dodatkowe treści zapewne nie ma zbyt wiele, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że to gra przeznaczona do kooperacji czterech osób.

Bohaterska przepustka nadal jest w ofercie

Ostatnie oficjalne wieści na temat Hero Pass pochodzą z listopada ubiegłego roku, gdy wydano trzecią większą aktualizację. „Kontynuujemy prace nad Przepustką Bohatera i cieszymy się, że w przyszłym roku będziemy mogli opowiedzieć więcej o nowych bohaterach Redfall i innych aktualizacjach” - napisano niemal sześć miesięcy temu.

Konto produkcji w serwisie X aktywnością dorównuje do liczby graczy na Steamie. Ostatni wpis - z 2 kwietnia - to krótki klip z rozgrywki. Wydaje się jednak, że obietnicę dodatkowych postaci trzeba będzie spełnić prędzej czy później, nawet w obliczu braku chętnych - choćby ze względu na ewentualne problemy prawne związane z fałszywym marketingiem.

Read this next