Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano dodatek Guild Wars 2: Path of Fire

Premiera we wrześniu.

Studio ArenaNet ogłosiło, że 22 września wyda rozszerzenie Path of Fire do Guild Wars 2. Gracze odwiedzą kolejny region świata, a jedną z ważniejszych innowacji będą wierzchowce, znane bardzo dobrze z innych gier MMORPG.

Darmowe wydarzenie specjalne z zapowiedzią atrakcji odbędzie się w następny weekend, otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Fajna zbroja

Dodatek będzie całkowicie samodzielny, więc nie jest wymagane posiadanie rozszerzenia Heart of Thorns czy nawet podstawowego Guild Wars 2. W zestawie znajdzie się darmowa „aktualizacja” wybranej postaci do maksymalnego, 80 poziomu.

Na całkiem nowych wierzchowcach odwiedzimy region Crystal Desert, odcięty od reszty uniwersum przez ostatnie 250 lat. Tutaj znajdziemy pięć stref, największych w historii produkcji - zapewniają twórcy. Zobaczymy oazy, wielkie kaniony i ogromne potwory z wieloma głowami.

Deweloperzy szykują dziewięć kolejnych specjalizacji, po jednej dla każdej klasy. Zgodnie z tradycją Guild Wars 2, mowa o rozszerzeniu dostępnych opcji, niekoniecznie o wprowadzeniu mocniejszych archetypów.

Firebrand to rodzaj czarodzieja (dla klasy The Guardian), Scourge to profesja wsparcia (Necromancer), Deadeye strzela z karabinu snajperskiego (Thief), Mirage walczy na krótki dystans (Mesmer), Weaver łączy różne ataki żywiołów (Elementalist), Soulbeast przejmuje moce zwierząt (Ranger), Renegade strzela z łuku i wspiera kolegów (Revenant), Hollowsmith przyzywa bronie (Engineer), a Spellbreaker łączy walkę wręcz z magią (Warrior).

Wierzchowce to Raptor, Springer, Skimmer oraz Jackal, każdy z własnymi umiejętnościami i ścieżką rozwoju. Odblokowujemy je po kolei: Raptor dysponuje długim skokiem, Springer to zmutowany królik, Skimmer potrafi szybować nad wodą, a Jackal magicznie teleportuje się do przodu.

Twórcy przygotowali nawet lokacje z wyzwaniami logicznymi przeznaczonymi dla talentów poszczególnych „zwierzaków”.

Warstwa fabularna Path of Fire skoncentruje się na postaci złego boga Balthazara, który planuje zabić kolejnego smoka.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze