Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guild Wars 2 - rozpoczął się trzeci sezon Living World

Kampania fabularna i nie tylko.

W grze sieciowej Guild Wars 2 wystartował trzeci sezon tak zwanego Living World - inicjatywy częstych aktualizacji, rozwijających historię i wprowadzających do rozgrywki nowe elementy.

Najważniejszą nowością jest pierwszy odcinek kolejnej kampanii fabularnej.

Akcję opowieści osadzono tuż po pokonaniu Mordremotha, głównego złoczyńcy z dodatku Heart of Thrones. Gracze będą musieli stawić czoła kolejnemu zagrożeniu, które nadciąga nad Tyrię.

Ponadto, twórcy udostępnili dwie kolejne mapy. Pierwsza - Revenge of Capricom - przeznaczona jest do rozgrywek PvP, przy czym zmierzymy się nie tylko z innymi użytkownikami, ale także kierowanym przez sztuczną inteligencję, nawiedzonym żaglowcem Capricom.

Druga plansza - Chaos Isles - zaprojektowana została z myślą o trybie Fractals of the Mists.

Do tego liczne poprawki związane między innymi z interfejsem użytkownika i wariantem potyczek „gracz kontra gracz”, a także zmiany w umiejętnościach oraz balansie rozgrywki

.

Aby uzyskać dostęp do zawartości z trzeciego sezonu Living World w Guild Wars 2, należy posiadać rozszerzenie Heart of Thrones, choć nie trzeba kończyć kampanii fabularnej.

Warto jednak zaznaczyć, że przygotowane przez deweloperów ze studia ArenaNet zadania i atrakcje przeznaczone są dla postaci na minimum 80. poziomie doświadczenia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze