Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy nowego trybu PvP w Guild Wars 2 odbędą się 2 czerwca

Rozpoczną się o 9:00, potrwają 24 godziny.

Deweloperzy z ArenaNet poinformowali, że w najbliższy wtorek - 2 czerwca - odbędą się testy nowego trybu PvP w Guild Wars 2. Rozpoczną się o godzinie 9:00, potrwają 24 godziny.

By przetestować tryb Stronghold, należy przejść do lokacji Heart of the Mists, a następnie z listy nierankingowych rozgrywek wybrać mecz na mapie Battle of Champion's Dusk.

Rozgrywka polega na przedostaniu się do twierdzy wroga i zlikwidowaniu przebywającego tam lorda. Każda z dwóch drużyn składa się z pięciu graczy. Obecność pomocniczych jednostek sterowanych przez komputer i bramy, które należy zniszczyć w drodze do celu - to upodabnia zabawę do gier MOBA.

W trakcie meczu, co jakiś czas na polu bitwy pojawią się specjalne esencje. Gracz, który zdąży je aktywować, przywoła potężnego herosa. Wojownik pomoże zespołowi w walce.

Stronghold zostanie wprowadzony do gry na stałe w dodatku Heart of Thorns. Data premiery rozszerzenia pozostaje nieznana. Poniżej możecie obejrzeć materiał użytkownika Bog Otter z YouTube, przedstawiający dwa mecze w nowym trybie.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Komentarze