Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyścig w Miami w F1 22. Zwiastun z fragmentami rozgrywki

Poznaliśmy też okładkowe gwiazdy.

EA i Codemasters opublikowały zwiastun F1 22 z fragmentami właściwej rozgrywki. Nagranie prezentuje wyścig w Miami.

Zmagania we wspomnianym amerykańskim mieście są nowością w kalendarzu zawodów Formuły 1 - pierwsze w historii rozgrywki odbędą się w najbliższy weekend, poczynając od zaplanowanych na 6 maja sesji treningowych.

Grand Prix Miami zadebiutują też w serii rozwijanej przez Codemasters. Zwiastun F1 22 pokazuje fragmenty rozgrywki z wyścigów toczonych na torze o nazwie Miami International Autodrome.

Ujawniono też gwiazdy z okładek produkcji - pudełka z grą ozdobią wizerunki znanych kierowców. Na standardowej edycji pojawią się Charles Leclerc, Lando Norris i George Russell, zaś na wydaniu Champions ujrzymy Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela, Fernando Alonso i Maxa Verstappena.

F1 22 zadebiutuje 1 lipca na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Nabywcy wspomnianej wersji mistrzowskiej zagrają trzy dni wcześniej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze