Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wszystkie przedmioty w sklepie Marvel's Avengers kosztują ponad 15 tysięcy złotych

Na szczęście są tylko kosmetyczne.
  • Marvel's Avengers obfituje w przedmioty kosmetyczne
  • Zakup wszystkich byłby wydatkiem rzędu 15,5 tys. zł
  • Gracze krytykują też dodatek ze Spider-Manem

Znudzony - jak sam przyznaje - gracz podliczył, ile należałoby zapłacić za wszystkie przedmioty kosmetyczne dostępne obecnie we wbudowanym sklepie Marvel's Avengers - sporo ponad 15 tysięcy złotych.

„Fani kończenia wszystkiego na sto procent muszą zapłacić 331,7 tys. kredytów, czyli 3317,50 euro/dolarów, by wszystko odblokować” - napisał niejaki „saali32” w serwisie Reddit. W przeliczeniu z euro daje to 15,5 tys. zł.

Ostateczna cena byłaby zapewne niższa, ponieważ część przedmiotów sprzedawanych jest w zestawach, a takie bundle kosztują mniej niż poszczególne skiny kupowane osobno. Wydatek nadal byłby zapewne imponujący.

„Dobrze że nie ma trofeum w stylu »odblokuj wszystko«...” - oddycha z ulgą jeden z fanów w komentarzach. „Ciiiiiiiiii. Mogą cię usłyszeć!” - żartuje kto inny.

Warto pamiętać, że mówimy jedynie o strojach dla superbohaterów i innych przedmiotach kosmetycznych. W planach były też bonusy do kupienia, ale po głośnej krytyce graczy twórcy szybko wycofali się z pomysłu.

Powodów do narzekań w społeczności Marvel's Avengers jednak nie brakuje. Serwis IGN opublikował gameplay z listopadowym dodatkiem ze Spider-Manem (powyżej), a gracze już teraz krytykują rozszerzenie, ponieważ to nie otrzyma - jak inne - misji fabularnych, lecz jedynie wyzwania do ukończenia, wzbogacone o dzienniki i nagrania głosowe z elementami opowieści.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze