Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolfenstein: Youngblood - Ucieczka z więzienia: więzień, cele, Julien

Uwalniamy więźnia z bazy Brat 1.

Jest to zadanie dodatkowe w Wolfenstein: Youngblood, które możesz rozpocząć u Marii w Katakumbach po wcześniejszym zakończeniu misji głównej o nazwie Nalot: Brat 1. Celem będzie ponownie wkroczenie do tej placówki i uwolnienie ze skrzydła więziennego Juliena.

Po dotarciu na miejsce najważniejsze jest skierowanie się do skrzydła więziennego. Możesz walczyć z przeciwnikami lub po prostu ich ominąć, najlepiej poprzez wejście przez okno (1) do budynku na placu z posągiem Hitlera.

Stamtąd przebiegnij przez posterunek na drugą stronę i udaj się na plac, przez który dotrzesz do więzienia (2). Po zejściu na dół wciśnij klawisz w stróżówce, dzięki czemu otworzysz drzwi do dalszej części więzienia.

Przejdź przez podwójne drzwi i skieruj się na korytarz wypełniony rywalami (3). Przebij się przez nich.

Dotrzesz do lokacji z konsolą (4) oraz dwiema dźwigniami. Przestaw je, dzięki czemu otworzysz cele z przetrzymywanym Julienem.

Po jego uwolnieniu zacznij kierować się w stronę wyjścia, przy okazji rozprawiając się z nazistowskimi posiłkami. Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie, to wskocz na platformę pod sufitem, z której łatwiej jest razić wrogów (5). Po opuszczeniu więzienia wróć do zleceniodawczyni, aby odebrać nagrodę.

Następnie: Wolfenstein: Youngblood - Posągi: Hitler, popiersia

Spis treści: Wolfenstein: Youngblood - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wolfenstein: Youngblood - Taśma z danymi: ośrodek przesłuchań, Lothar, B-gamma

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze