Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - zamtuzy, domy publiczne, kurtyzany

Jak i gdzie wynająć kobiety.

W grze Wiedźmin 3 Geralt może uprawiać seks nie tylko ze swoimi ukochanymi kobietami, ale także prostytutkami. Istnieje kilka zamtuzów, które oferują kurtyzany do wyboru.


Na tej stronie:


Jak wynająć kurtyzanę

Aby skorzystać z usług prostytutki, musisz udać się do zamtuzu - nie można uprawiać seksu z kobietami, które znajdziesz na ulicy, mimo że są podpisane jako „ulicznice”. Lokacje wszystkich domów publicznych znajdziesz w sekcjach poniżej.

Po wejściu do burdelu, porozmawiaj z burdelmamą (1), oznaczoną ikoną kufla z piwem, jak karczmarz. Następnie wybierz opcję dialogową związaną z kobietami: „Chcę zobaczyć dziewczyny”, „Chciałbym się zabawić” lub inną podobną.

Na minimapie zobaczysz ikony serc (2) - to właśnie dziewczyny, które są dostępne do wynajęcia. Zagadaj do wybranej i zapłać za usługę. Ceny różnią się w zależności od zamtuzu.

Zauważ, że kurtyzany mogą być też na wyższych piętrach, nie tylko na parterze. Wtedy przy ikonie serca zobaczysz czerwoną strzałkę.


Dom publiczny Passiflora

Passiflora znajduje się w Novigradzie, tuż obok znacznika szybkiej podróży „Most św. Grzegorza”. To najbardziej prestiżowy dom publiczny dostępny w tym mieście.

Dostępne dziewczyny:

  • Narcissa
  • Amrynn
  • Viola

Cena za usługę: 40 Koron.


Kuternoga Katarzyna

Kuternogę Katarzynę również znajdziesz w Novigradzie, tuż przy porcie. Ten zamtuz jest nieco mniej prestiżowy, co odzwierciedlają ceny.

Dostępne dziewczyny:

  • Berta
  • Mszczuja
  • Zuzia
  • Słodka Anneke

Cena za usługę: 20 Koron.


Dom uciech Dzwony Beuaclair

Jedyny dom publiczny dostępny w dodatku Krew i Wino. Znajdziesz go w północno-wschodniej części miasta, na prawo od znacznika szybkiej podróży „San Sebastian”.

Dostępne dziewczyny:

  • Trzy bezimienne kurtyzany

Cena za usługę: 20 Koron.


Zamtuz Szałwia i Rozmaryn

Szałwia i Rozmaryn znajduje się w Novigradzie, w karczmie o nazwie Kameleon, niedaleko znacznika szybkiej podroży „Brama Hierarchów”.

W tej lokacji nie możesz niestety wynająć kurtyzany, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by wejść i się rozejrzeć.

Następnie: Wiedźmin 3 - romans z Triss

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Wiedźmin 3 - romans z Yennefer

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze