Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Western VATS - mod do Fallout 4

Nowe dźwięki dla systemu VATS inspirowane klasykami kina dzikiego zachodu.

W świecie Fallouta spotkamy wiele charakterystycznych - ze swojego stylu bycia - postaci. Każdy stara się być wyjątkowy na swój własny, unikalny sposób, a odgrywanie roli jest przecież rdzeniem rozgrywki w każdym RPG. Nie pomijając więc postaci gracza, wcielić się możemy w troskliwą matkę, płatnego zabijakę lub... kowboja. Komu filmy Sergio Leone nie są obce, ten z pewnością doceni nowy kosmetyczny mod.

Wprowadzający delikatną zmianę w systemie VATS, mod zmienia dźwięki związane ze spowolnieniem czasu i oddaniem krytycznego strzału. Ikoniczne dla filmu „Dobry, zły i brzydki” pogwizdywanie, towarzyszyć nam będzie za każdym razem, kiedy uruchomimy VATS, chcąc oddać idealny strzał wprost między oczy naszego adwersarza.

Prosta instalacja za pośrednictwem Nexus Mod Manager (program do instalowania modów) szybko wprowadzi zmianę do rozgrywki, dzięki czemu z miejsca będziemy mogli cieszyć się nowymi efektami.

Zobacz: Fallout 4 - mody do gry


Jak działa mod?

Mod przeznaczony dla fanów klimatów westernowych filmów Sergio Leone. Zamieniając na nowe efekty dźwiękowe systemu VATS, poczujemy się jak samotny jeździec czyszczący Dziki Zachód z szumowin. Działanie moda możemy obejrzeć na poniższym wideo.


Jak zainstalować moda?

Instalacja przebiega w bardzo prosty sposób. Na stronie moda, w zakładce „FILES”, znajdziemy 2 pliki. „Wild West Vats” oraz wersję „(amplified)”, która oferuje głośniejsze efekty. Plik pobierzemy i aktywujemy wykorzystując menadżera modów. Klikamy na „DOWNLOAD WITH MANAGER” wybranej wersji. Po aktywowaniu pobranego pliku, mod jest gotowy do działania. Wystarczy uruchomić grę.


Powrót do spisu treści: Fallout 4 - mody do gry

Następnie: Vault 1080 - mod do Fallout 4

Kolejny mod do dzieło specjalistów z Nvidii, którzy stworzyli nową kryptę wraz z linią zadań do wykonania. Trzonem moda są jednak nowe efekty świetlne świata gry.

Komentarze