Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - mody do gry

Aktualna baza modów: lepsze tekstur, optymalizacja, poprawki fanów i wiele więcej.

Gry w otwartych światach tworzą świetne fundamenty dla sceny moderskiej. Zakres możliwości, jakie stoją przed fanami jest praktycznie nieograniczony, a granicą pozostaje wyobraźnia i zaangażowanie. Nie inaczej jest w przypadku Fallouta 4, do którego pierwsze mody pojawiły się dosłownie kilka dni po premierze.

Ale tytuły ze studia Bethesdy mają właśnie to do siebie, że ich piękny i otwarty świat często bywa niedoskonały, oferują rozgrywkę z wieloma błędami i gliczami. Fani szybko je wyłapują i poprawiają to, czego nie zdążyli zrobić twórcy. Z czasem jednak, obok rzeczy poprawiających grę, modderzy wymyślają prawdziwe perełki, pozwalające zobaczyć w wirtualnym świecie niesamowite rzeczy.

Poniżej lista starannie wybranych, aktualnych modów do Fallouta 4. Nasza baza jest na bieżąco weryfikowana, a każdy wpis zawiera obszerną instrukcję instalacji, screenshoty i często materiały wideo.

Jeśli zaczynasz zabawę z modami do Fallouta 4, zobacz także naszą krótką instrukcję przygotowania Fallouta 4 do obsługi modów.


Mody związane z grafiką

Zbiór modów wprowadzających zmianę w efektach, oświetleniu, teksturach i wykończeniu oprawy graficznej, nadając głębi i nowego smaku grze.


Osady

Nowe obiekty, dekoracje i mechanizmy związane z budową oraz zarządzaniem osadami - to wszystko oferują poniższe mody.


Fizyka gry

Poniższe mody to propozycje zmiany silnika fizyki, co przekłada się na niektóre elementy rozgrywki.


Ułatwienia

Zbiór ułatwień mechanizmów rozgrywki i poziomów trudności - jeśli tylko chcemy, aby było ciut łatwiej (lub przyjemniej) od tego to, co zaproponowali nam twórcy.


Ekwipunek

Nowe przedmioty i zmiany wyposażenia naszego bohatera - wszystko dzięki poniższym modom.


Postać

Mody zmieniające rasę i wygląd naszego bohatera.


Świat gry

Zmiany zmieniające całkowicie - lub w mniejszym stopniu - świat gry. Nowe stacje radiowe, przemodelowane miejsca i małe, nadające smaku, elementy.


Towarzysze, dziwactwa i narzędzia

Mody związane z drużyną, która wraz z nami przemierza resztki zrujnowanego świata, a także parę dziwacznych pomysłów na rozgrywkę. Na koniec zaś programy poprawiające błędy gry.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze