Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - wszystkie misje poboczne

Opis wszystkich zadań dodatkowych z grupy ucisk.

W tej sekcji naszego poradnika do Watch Dogs Legion znajdziecie opisy zadań dodatkowych, których wykonanie nie jest niezbędne do zaliczenia kampanii fabularnej. Warto jednak poświęcić nieco czasu na ich ukończenie, ponieważ w zamian możemy zyskać dodatkowe fundusze. Ponadto misje z grupy ucisk umożliwiają odblokowywanie poszczególnych dystryktów w Londynie, co zapewnia dostęp do nowych agentów oraz wyświetlenia lokalizacji punktów technologii, za które możemy ich rozwijać.

Wszystkie misje typu ucisk są oznaczone na mapie czerwonymi ikonami. Wystarczy zbliżyć się do tego typu zadania, co spowoduje wyświetlenie na ekranie informacji, że możemy je wypełnić.

Southwark

City of Westminster

Islington and Hackney

City of London

Tower Hamlets

Lambeth

Nine Elms

W każdym dystrykcie Londynu jest dostępnych kilka rodzajów zadań typu ucisk. Po wypełnieniu wszystkich misji w regionie za każdym razem odblokowujemy dostęp do większego zadania, po wykonaniu którego odblokujemy dostęp do nowego agenta oraz poznamy położenie punktów technologii w danym regionie.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze