Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Southwark)

Jedno z zadań pozwalających wyzwolić dzielnicę.

Poniżej znajdziecie opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie Southwark. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu sabotaż, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

Pierwszym celem będzie skierowanie się do miejsca oznaczonego na mapie, jako Southwark Auto Conversions. Główna brama jest zamknięta i dość mocno strzeżona, ale bez problemu wejdziesz na dach budynku z lewej (1).

Z tego miejsca możesz zaskoczyć strażnika na dole, a następnie wdrapać się na podwyższenie po drugiej stronie placu. Z lewej strony jest wejście (2) dla pająkbota, a z prawej drabina (3), po której możesz dostać się do kolejnej lokacji.

Skorzystaj z niej i skieruj się w stronę wentylatorów. Na dole znajdziesz klapę (4), którą możesz otworzyć.

Zakradnij się do niej po czym osobiście lub z pomocą pająkbota włam się do jednej z kamer (5) nieco w oddali z prawej.

Dzięki temu zyskasz obraz z pokoju z serwerem. Zlokalizuj mały wyłącznik (6) i skorzystaj z niego, aby wyłączyć pobliskie, laserowe bariery.

Teraz wystarczy samemu, a jeszcze łatwiej przy pomocy pająkbota, zeskoczyć poziom niżej i przez otwarte przejście (7) dostać się do pomieszczenia. Podejdź do panelu (8) i wejdź z nim w interakcję, aby go wysadzić, co doprowadzi do zakończenia misji.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Cyfrowy wandalizm (Southwark)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Hakowanie hubu ctOS (Southwark)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze