Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Walka z propagandą (City of Westminster)

Zadanie dodatkowe przyczyniające się do uwolnienia dzielnicy.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie City of Westminster. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu walka z propagandą, które jest oznaczone czerwoną ikoną.

W bieżącym dystrykcie znajdują się dwa tego rodzaju zadania - jedno jest dostępne na zachodzie regionu, a drugie na północy. Na stronie znajdziesz opisy obydwu celów.

Jeśli chodzi o zadanie na zachodzie, to jest związane z Pałacem Buckingham. Po dotarciu na miejsce wykradnij lub przywołaj (jeśli posiadasz pracownika budowlanego) drona użytkowego. Wsiądź na niego i poleć na dach budynku, gdzie wkradnij się do komputera (1). W ten sposób zakończysz zadanie.

W przypadku propagandy na północy postąp podobnie - dojedź do wskazanego budynku i przy pomocy drona użytkowego dostań się na dach. Obleć go i zlokalizuj ładunek (2), który unieś do góry. W ten sposób odblokujesz przejście (3) dla pająkbota.

Możesz skorzystać z własnego lub przywołać innego, który znajduje się w pobliskiej klatce. Przejdź nim przez odblokowany szyb i wkradnij się do komputera (4), co zakończy zadanie.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Ratunek wojownika o wolność (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Przeładowanie informacją (Southwark)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze