Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Dron albo zgon (Islington & Hackney)

Finalne zadanie dodatkowe w dzielnicy.

Jest to zadanie dodatkowe, które odblokuje się w regionie Islington & Hackney po ukończeniu misji pobocznych z grupy ucisk. Chodzi mianowicie o:

Kiedy je wypełnisz na mapie pojawi się ikona misji - udaj się na miejsce, aby ją rozpocząć.

Po dotarciu na miejsce spotkaj się z agentką (1), która przekaże ważne informacje.

Kiedy to nastąpi udaj się do pobliskiego zaułka, wezwij drona użytkowego i wleć na podwyższenie, gdzie znajduje się komputer (2). Włam się do niego, a otrzymasz kontrolę nad ulepszonym dronem pościgowym.

Celem będzie dotarcie do wybranych punktów i zniszczenie wrogich maszyn. Należy się spieszyć, ponieważ jest to misja wykonywana na czas (3). W trakcie przelotu musisz lecieć dość nisko (najlepiej nieco powyżej latarń) - jeśli wzniesiesz się zbyt wysoko, to rywale zaczną przechwytywać sygnał, o czym poinformuje rozmazujący się obraz (4). Trzeba wtedy szybko obniżyć lot.

Uważając na przeszkody kieruj się w stronę pierwszego celu zaznaczonego na mapie żółtą ikoną. Po dotarciu na miejsce namierz furgonetkę (5) i ostrzelaj ją z pokładowego działka (6).

Po jej zniszczeniu szybko skieruj się do drugiego celu i powtórz całą operację, w ten sposób zyskasz dodatkowy czas. Dzięki temu będziesz miał możliwość dotarcia do trzeciego pojazdu (7) stojącego w garażu. Należy do niego wlecieć, ostrzelać i szybko uciec przed wrogimi posiłkami.

Kieruj się w stronę kolejnego celu, którym będzie następna furgonetka. Na sam koniec będziesz musiał zestrzelić wrogiego drona (8). Po uczynieniu tego zadania się zakończy, a dzielnica zostanie wyzwolona.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (City of London)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Islington and Hackney)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze