Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Bez prawa jazdy (Tower Hamlets)

Finalne zadanie dodatkowe w dystrykcie.

Jest to finalna misja typu ucisk, którą możesz rozegrać w dystrykcie Tower Hamlets. Aby ją odblokować należy wcześniej zaliczyć wszystkie pomniejsze zadania, czyli: ratunek wojownika o wolność, zebranie dowodów oraz neutralizacja VIP-a. Po uczynieniu tego na mapie pojawi się miejsce oznaczone ikoną, w którym możesz rozpocząć misję.

Zacznij od skierowania się do agenta, z którym porozmawiaj. Następnie udaj się do stoiska z bronią (1) i wejdź z nim w interakcję.

Po chwili rozpocznie się pościg. W jego trakcie musisz przejeżdżać przez kolejne bramki (2), które będą dodawać sekundy do uciekającego czasu (3). Musisz dojeżdżać do kolejnych punktów zanim licznik spadnie do zera.

Podczas pościgu unikaj innych pojazdów oraz korzystaj z wyskoczni (4), dzięki czemu zyskasz nieco przewagi nad goniącymi pojazdami. Staraj się stale trzymać trasy i nieco zwalniać na zakrętach, dzięki czemu powinieneś bez problemów dojechać do mety na Tower Bridge.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Lambeth)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Neutralizacja VIP-a (Tower Hamlets)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze