Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Czarna dziura od Buttersa (Nine Elms)

Finalna misja poboczna w dystrykcie.

Ostatnie zadanie typu ucisk w dysktrykcie Nine Elms, które staje się dostępne po ukończeniu poprzednich typu wyzwań, czyli: sabotażu, neutralizacji VIP-a oraz zdjęcia dowodów. Tym razem będziemy musieli dotrzeć do tajnego więzienia i uwolnić przetrzymywane w nim osoby.

Zacznij od udania się do galerii handlowej, gdzie spotkaj się z agentem. Następnie wyjdź na zewnątrz i zlokalizuj wodne wejście (1) do niższej części galerii.

Po ominięciu lub pozbyciu się strażników i ewentualnych dronów, skieruj się do przejścia (2), którym zejdziesz do niższych poziomów. Obal jeszcze jednego strażnika i zjedź windą do podziemi.

W nowej lokacji przejmij drona i, korzystając z systemów wentylacyjnych (3) przelatuj do kolejnych pomieszczeń, aż dotrzesz do komputera, z którego pobierz klucz. Przy jego pomocy otwórz drzwi dla agenta i rusz do przodu.

W kolejnych lokacjach będziesz musiał co chwila przestawiać drona i oświetlać nim drogę (4). Kiedy to nastąpi przejdź do przodu agentem, przełącz się na drona, oświeć kolejny fragment i tak stale - uważaj, bo lokacje to małe tory przeszkód, więc trzeba zachować ostrożność.

Po dotarciu do rozległego pomieszczenia zwróć uwagę na czerwony przycisk - przytrzymaj go dłużej, a pojawi się zagadka z prądem (5), którą najlepiej rozwiązać dronem. Po uczynieniu tego otworzysz drzwi.

Korzystając z drona, jak z latarki przejdź przez pomieszczenie, a potem przez drzwi. Dotrzesz do lokacji z celami. Przejdź przez nie, pozbądź się strażnika i włam się do komputera (6), co spowolnij uwolnienie ludzi i zakończenie misji.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Sabotaż (Nine Elms)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze