Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Koła w ruch (Lambeth)

Zadanie dodatkowe w regionie.

Finalne zadanie typu ucisk, które jest do rozegrania w regionie Lambeth. Staje się dostępne po ukończeniu innych misji pobocznych w dystrykcie, czyli sabotaż, walka z propagandą oraz zdjęcie dowodów. Zacznij od porozmawiania z agentem.

Następnie zacznij lecieć w kierunku barki. Po dotarciu na miejsce dobrze jest przejąć drona (1) i zniszczyć nim wieżyczkę (2), po czym rozprawić się również z nią. Kiedy skończysz skorzystaj z komputera (3).

Zaczniesz prowadzić drona antyterrostycznego, który jest zaopatrzony w działka i rakiety. Przy ich pomocy ostrzelaj cztery punkty (4), które zostaną oznaczone żółtymi ikonami.

Następnie zhakuj reklamę (5) na diabelskim kole i przygotuj się na odparcie ataku wrogich dronów.

Możesz próbować je strącać przy pomocy broni pokładowej (6), jednak z czasem ilość przeciwników może okazać się zbyt duża.

Dlatego, żeby ułatwić sobie zadanie warto ukryć się między szprychami koła, za reklamą (7). Jest to miejsce, do którego przeciwnicy będą mieli utrudniony dostęp, a po pobraniu danych zadanie się zakończy.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Nautralizacja VIP-a (Nine Elms)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednioe: Watch Dogs Legion - ucisk: Zdjęcie dowodów (Lambeth)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze