Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Przeładowanie informacją (Southwark)

Finalne zadanie dodatkowe w dystrykcie.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie Southwark. Aby ją rozpocząć należy wcześniej wypełnić wcześniejsze zadania z grupy ucisk, które znajdują się w dzielnicy. Chodzi o:

Kiedy to uczynisz ikona misji zostanie wyświetlona na mapie. Za jej wypełnienie otrzymasz dostęp do wykwalifikowanego agenta oraz lokalizację wszystkich punktów technologii w regionie.

Udaj się w stronę wieży Nexus. Od frontu trudno będzie wejść do środka, ale jeśli zaczniesz obchodzić budynek, to przy sklepie propagandowym zobaczysz schody (1), którymi możesz dostać się do bocznego wejścia.

Zbliż się do niego i wrzuć do środka pająkbota. Uważając na rywali w środku skieruj się w stronę schodów (2) prowadzących na piętro. Kiedy tam dotrzesz możesz skorzystać z kratki wentylacyjnej na wprost schodów lub przemieszczać się między przeciwnikami. Celem jest dotarcie na kolejny, wyższy poziom.

Udaj się do głównego pomieszczenia z serwerem (3). Jeśli na drodze pojawiłyby się laserowe bariery, to wystarczy je przeskakiwać.

Na miejscu okaże się, że pomieszczenie jest zamknięte, więc przeprowadź skanowanie terenu. Zobaczysz czerwony ślad (4) biegnący do pobliskiego szybu - wejdź do niego.

Podążaj wzdłuż śladu, aż dotrzesz komputera (5) - włam się do niego, dzięki czemu zamkniesz obwód i będziesz mógł otworzyć drzwi do pomieszczenia z serwerem.

Wróć do agenta i, uważając na wrogów, wejdź na wrogi teren. Skieruj się na schody z lewej, którymi wejdziesz na piętro. Następnie przebiegnij w lewo i wskocz na kolejne schody (6).

Uważając na strażników skieruj się w lewo. Na szczycie przejścia będzie laserowa bariera (7) - włam się do kamery na górze i wyłącz ją przełącznikiem (8).

Uważając na wartowników, najlepiej poruszając się wzdłuż prawej krawędzi pomieszczenia, skieruj się do pokoju (9) z wejściem do serwera, które otworzyłeś wcześniej pająkbotem. Po uczynieniu tego wejdź do windy.


Przeładowanie serwera - lot dronem

W nowej lokacji rusz przed siebie i podejdź do konsoli komputera, z którą wejdź w interakcję. Po chwili obejmiesz kontrolę nad dronem.

Otwórz wentylator na wprost i przeleć do kolejnego pomieszczenia. Poleć w dół i zlokalizuj miejsce (10) do kolejnego przelotu. Tam wznieś się w górę i znajdź miejsce, z którego przelecisz dalej. Podczas lotu unikaj zderzeń oraz strumieni pary, które mogą zniszczyć drona.

W następnym pomieszczeniu trafisz na wiatraki, które zepchną maszynę na prawo. Z lewej strony będzie wentylator - podnieś go i leć dalej, uważając na kolejne rury z parą (11).

W końcu dotrzesz do serwerowni. Uważając na strażników przeleć do drzwi (12) po drugiej stronie.

Otwórz je i, unikając przemieszczających się laserów (13) poleć do przodu i skręć w lewo. Lasery poruszają się według schematu, więc najlepiej poczekać na dogodny moment i przelatywać w wolnym miejscu. Jeśli jakiś zostanie dotknięty, to uruchomisz alarm i strażnicy zaczną szukać drona - możesz próbować im się wtedy chować w trudno dostępnych miejscach.

Po minięciu laserów wleć do pomieszczenia z dwoma strażnikami. Najlepiej niezauważenie podlecieć pod sufit i uzbroić pułapki - kiedy rywale w nie wejdą pozbędziesz się kłopotu. Przy jednym z żołnierzy znajdziesz klucz (14). Pobierz go, dzięki czemu otworzysz drzwi do kolejnego pomieszczenia.

W nowym pokoju podleć nad baterię (15) i podnieś ją, po czym zacznij wracać po tej samej drodze, jaką się tu dostałeś.

W pomieszczeniu z komputerami zlokalizuj szyb (16) i wleć do niego, po czym kontynuuj lot.

Pewien problem może pojawić się w pomieszczeniu z wiatrakami. Zauważ jednak, że te górne są wyłączone. Dlatego podleć do rur (17) pod sufitem, po czym przeleć na prawo (18). Nabierz tu wysokości i skieruj się na lewo (19), dzięki czemu wrócisz na trasę.

Teraz wystarczy wrócić do pierwszego pomieszczenia i zrzucić baterię do rdzenia zasilającego (20) - opcja Zostaw transport, a następnie opuścić wieżę Nexus.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Walka z propagandą (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Zdjęcie dowodów (Southwark)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze