Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - ucisk: Ratunek wojownika o wolność (City of Westminster)

Zadanie wyzwalające dzielnicę.

Na stronie znajduje się opis jednej z misji typu ucisk, która jest do wypełnienia w dystrykcie City of Westminster. Aby ją zlokalizować wystarczy włączyć mapę i odnaleźć w regionie zadanie typu ratunek wojownika o wolność, które jest oznaczone czerwoną ikoną na wschodzie regionu.

Trafisz na posterunek Scotland Yardu. Zlokalizuj boczną bramę, otwórz ją i wejdź na drogę prowadzącą do parkingu. Przejmij kontrolę nad dronem i użyj pułapki na lewo od drzwi (1), aby pozbyć się strażnika. Następnie przyzwij pająkbota (jeśli chcesz, to możesz od razu przystąpić do działania agentem) i wejdź nim do budynku.

Uważając na wartowników dojdź do końca korytarza i zejdź na dół po schodach z lewej, po czym przeleć przez automatycznie otwierane drzwi (2).

Rusz przed siebie - z lewej strony znajduje się cela (3) z poszukiwanym więźniem, a nieco dalej komputer (4). Włam się do niego pająkiem, co spowoduje otworzenie celi.

Teraz wystarczy pokonać taką samą drogę agentem i uwolnić więźnia (5), co spowoduje zakończenie zadania.

Następnie: Watch Dogs Legion - ucisk: Jak w zegarku (City of Westminster)

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - ucisk: Walka z propagandą (City of Westminster)

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze