Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Demaskator: uratowanie kontaktu SIRS

Pierwsza misja z nowego rozdziału.

Zadanie główne, które pojawi się na liście zadań fabularnych podczas przechodzenia kampanii. Jest to zarazem pierwsza misja związana z rozdziałem, który jest poświęcony organizacji SIRS.

Zacznij od skierowania się do kawiarni, gdzie usiądź przy stole. Następnie będziesz musiał nawiązać kontakt z agentem. Skieruj się do wyznaczonego miejsca na placu budowy i spróbuj wejść do pomieszczenia (1), które okaże się zamknięte.

Próba aktywacji zamka spowoduje, że pojawi się zagadka z węzłami. Najpierw puść prąd w lewej części (2), potem w środku (3), a na końcu doprowadź go do zamka (4). Kiedy to nastąpi wejdź do pomieszczenia i wkradnij się do komputera.

Odtwórz scenę z przeszłości korzystając z technologii AR i przypatrz się broni napastników (5). Następnie wyrusz śladem auta, które dojedzie do podziemnego parkingu. Po zamianie aut kontynuuj podróż, aż do miejsca budowy, gdzie będziesz miał uratować konktakt.

Na miejsce możesz dostać się na przykład dronem użytkowym. Wyląduj w pobliżu (6) zaznaczonego celu, po czym omiń lub wyeliminuj pobliskich strażników i otwórz drzwi, za którymi znajdziesz więźnia. Po jego uwolnieniu opuść teren, co zakończy misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Podstawy szpiegostwa: włamanie do komputera

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Upadek z piedestału: rozprawa z Mary Kelley

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze