Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Marvel's Avengers pojawi się Kamala Khan - nowa postać odegra dużą rolę w fabule

Bohaterka znana też jako Ms. Marvel.

Na targach Comic-Con w Nowym Jorku firma Square Enix ujawniła, że wśród postaci, którymi pokierują gracze w Marvel's Avengers, pojawi się Kamala Khan.

Nastoletnia bohaterka jest Nieczłowiekiem, potrafiącym dowolnie zmieniać kształt oraz rozmiar własnego ciała. Na kartach komiksów zadebiutowała w 2013 roku - w powieściach graficznych znana jest pod pseudonimem Ms. Marvel.

Kamala odegra dużą rolę w fabule powstającej gry. W produkcji swoje moce uzyskała w wyniku wydarzeń z prologu, w którym Avengers przegrywają w starciu z tajemniczą grupą złoczyńców. Dziewczyna odkrywa, że herosi padli ofiarą spisku organizacji AIM.

Udostępniony zwiastun wskazuje, że nastolatka doprowadzi do zjednoczenia podzielonej drużyny superbohaterów. W samym nagraniu pojawiły się fragmenty rozgrywki - sekwencje z podopieczną wydają się kłaść nacisk na zręczność.

Dyrektor kreatywny i scenarzysta projektu - Shaun Escayg - przekonuje, że Kamala jest elementem wyróżniającym tytuł na tle innych opowieści o herosach Marvela. Podkreśla, że jako „wielka fanka Avengersów” jest idealną postacią do opowiadanej historii.

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

W produkcji pokierujemy kilkoma postaciami, a każda wyróżni się unikalnymi zdolnościami i stylem rozgrywki. Do tej pory potwierdzono, że pojawią się Thor, Iron Man, Kapitan Ameryka, Hulk i Czarna Wdowa.

Marvel's Avengers zadebiutuje 15 maja na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. Tytuł zaoferuje dwa odrębne moduły - kampanię fabularną dla pojedynczego gracza oraz misje kooperacyjne przeznaczone dla maksymalnie czterech osób.

Następnie: Gracz rozegrał 333 sezony i 1940 godzin w Football Manager - nowy rekord Guinnessa

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze