Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Far Cry 4 zwiedzimy nie tylko Kyrat

Oddziały Ubisoftu przygotowują misje poza „standardowym” światem gry.

Głównym miejscem akcji w strzelance Far Cry 4 będzie fikcyjne państwo Kyrat w Himalajach, ale w toku rozgrywki zwiedzimy także inne lokacje - ujawnił jeden z producentów.

Nie zabraknie morderczej fauny

- Kluczowe elementy gry powstają w studiu w Montrealu, razem z głównymi misjami i większością otwartego świata - przyznał Alex Hutchinson w rozmowie z serwisem Red Bull (dzięki, CVG).

- Staramy się wykorzystać talent deweloperów z innych oddziałów do przygotowania zamkniętych fragmentów. Są więc w pewnym stopniu niezależni, dbając przy tym o zachowanie podstawowej wizji.

- Ubisoft Toronto zajmuje się serią misji umieszczonych w całkiem nowym środowisku poza światem gry, tak samo jako Ubisoft Shanghai. Wkrótce pokażemy ich prace.

Hutchinson dodał, że za tryb sieciowej rywalizacji odpowiada Red Storm Entertainment, pracujące obecnie również na The Division.

Far Cry 4 ukaże się 18 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Ajay Ghale - główny bohater - zostanie wplątany w brutalny konflikt - wojnę domową wywołaną przez samozwańczego władcę Kyratu, Pagana Mina.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze